picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Prestiżowe przedszkole w Krakowie

Prestiżowe przedszkole w Krakowie

W jaki sposób oceniacie aktualnie jakość przedszkola? Interesują mnie wyłącznie prywatne placówki z dość bogatą ofertą edukacyjną w Krakowie. Jeżeli są tutaj rodzice to dajcie znać, gdzie chodzą wasze pociechy.

bartek33

Posty: 4

 
Szukaj przedszkola z codziennym językiem obcym i zajęciami sportowymi. Zarażenie dziecka takim hobby odbije się pozytywnie na przyszłości.

DiD3K

Posty: 11

 
W Krakowie wypróbuj przedszkole Fair Play, bo w czesnym dziecko otrzymuje mnóstwo dodatków. Mój syn już umie grać w tenisa, pływać. Kto kiedyś w tak młodym wieku to potrafił? Do tego pedagodzy podpowiedzieli mi, aby rozwijać syna w kierunku wzmocnienia zdolności manualnych. Warto i nie ma przede wszystkim tłoku, ani nieporządku. Nawet jest sala gimnastyczna na miejscu i duży plac zabaw. Odwiedzałem trzy przedszkola, ale Fair Play mocno się wyróżnia.

propek1

Posty: 3

 
Oceń koszty pobytu dziennego i nie chodzi tylko o czesne, ale też o wyżywienie, czy cykliczne imprezy. Zadbałbym również o ubezpieczenie dziecka. Przedszkole zazwyczaj jakiś pakiet zapewnia, ale dodatkowo też możesz wykupić.

jajaek34

Posty: 17

 
Polecałbym od siebie przedszkola nastawione na rozwój fizyczny. To jest w młodym wieku jednak kluczowe. Reszta opcjonalna.

johncena67

Posty: 11

 
Bierz pod uwagę markę przedszkola, która jest nie tylko w Krakowie, ale też w innych miastach znana. To już mówi sporo o jakości placówki.

Trener

Posty: 4

 
Już na rok przed faktycznym zapisem rozejrzyj się za zajęciami adaptacyjnymi. Powinny być w większości bezpłatne, ewentualnie można się dogadać, że planujesz zapis dziecka.

TomekK

Posty: 6

 
Jak dziewczynkę zapisujesz to przedszkola to sprawdź, czy jest balet. Naprawdę fajna sprawa i pasja, która zagwarantuje idealną sportową sylwetkę w przyszłości.

luke130

Posty: 5

 
Przedszkole moim zdaniem powinno organizować zajęcia dodatkowe tak, żeby rodzic nie musiał później specjalnie dowozić dziecka.

TomekK

Posty: 11

 
Z perspektywy rodzica to najlepiej wysyłać dziecko możliwie najbliżej miejsca zamieszkania do przedszkola, bo mniej stresu, a w razie, jak coś się stanie to z odbiorem malucha nie ma problemu.

Strzała

Posty: 3