picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Co myślicie o standardach ochrony przeciwpożarowej w krajowych przedsiębiorstwach? W sumie jest niewiele dobrych opracowań z tej dziedziny. Jak to u was w ogóle wygląda?

Black_Riot

Posty: 3

 
Upewnij się koniecznie, co do kwalifikacji inspektora ochrony przeciwpożarowej. Niektórzy robią tylko podstawę, a inni faktycznie kompleksowo podchodzą do zabezpieczenia nieruchomości. Referencje też obowiązkowo. Nie zapomnij i nie olewaj tego tematu ;P

yaoks

Posty: 3

 
Odpowiadam w jednym z obiektów użyteczności publicznej za sprawy BHP, PPOŻ, ale niektóre rzeczy zlecam w formacie outsourcingu firmie Prevent, bo po prostu nie mam odpowiednich kwalifikacji, np. szkoleniowych. Jak na Kraków czegoś potrzebujesz to instrukcje bezpieczeństwa pożarowego na pewno robią i wszystko, co potrzebne do zabezpieczenia obiektu. Znam od dawna, szybki kontakt, dojadą na życzenie do dowolnego miejsca kraju. Naprawdę ogarnięci ludzie i jak masz podobne problemy do moich to idealny układ.

Poznaniaczek2

Posty: 16

 
Miałem do czynienia z rzeczoznawcą ppoż z firmy Prevent we Wrocławiu i przyznam, że wpłynął mocno na oszczędności inwestycji budowlanej. Dobrze dopasowane technologie, pomoc prawna, mocno praktyczne podejście.

audi25

Posty: 5

 
Przyznam, że docelowo dobre zabezpieczenie ppoż, zrobione kompleksowo jest w stanie wpłynąć bardzo mocno na koszty ubezpieczenia. U mnie, np. była sytuacja, w której BHPrevent.pl negocjowało z ubezpieczycielem optymalne warunki podpisania umowy związanej z ochroną zakładu. Inwestycja bardzo udana i przy okazji dyskusji panów inspektorów ppoż polecam.

m3sh

Posty: 16

 
Regularnie zlecam usługi wysokościowe (czyszczenie pobudowlane głównie) we Wrocławiu firmie Prevent, ale wiem, że mają też mocno rozwinięty dział ochrony ppoż, więc jak się przyda to zostawiam namiar telefoniczny do nich 796 954 001.

Romantykk

Posty: 11

 
Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego od ręki ci zrobią w bhprevent.pl. Potrzebowałem pilnie, wywiązali się, dlatego dokładam pozytywną cegiełkę.

david011

Posty: 13

 
Możesz porozmawiać o przygotowaniu pełnej dokumentacji ppoż z panem Andrzejem Szymańskim z Prevent . Zamawiałem u nich aktualizację instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, a niedługo później ocenę zagrożenia wybuchem i dedykowane szkolenia ppoż z praktycznymi ćwiczeniami ewakuacyjnymi. Ogarnięci ludzie. Z perspektywy zarządcy obiektu komercyjnego duże ułatwienie życia.

Wariat

Posty: 4

 
Zwykły BHP – owiec raczej ci instrukcji bezpieczeństwa pożarowego nie stworzy. To mega popularny błąd. Musisz się zgłosić do dedykowanego specjalisty, niestety lub stety ;P

eBing

Posty: 15

 
Referencje sprawdzaj obowiązkowo. Nie jest głupim pomysłem skorzystanie z kompletnego outsourcingu usług ppoż. W sumie jak się zwiążesz z jednym podmiotem to sporo rabatów wpada.

Gerda

Posty: 11