picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Serwis samochodowy Nowy sącz

Serwis samochodowy Nowy sącz

Potrzebuję speców od elektroniki samochodowej w Toyotach, ktoś coś? Jeśli macie kogoś sprawdzonego, zaufanego, kto jeszcze dodatkowo nie zedrze ze mnie wielkich pieniędzy to piszcie.

wigry00

Posty: 2

 
Od paru sezonów głównie z oponami kursuję do Nawojowej do Bosch Service, kontakt do nich masz na boschtour-nawojowa.pl. Szybka wymiana, zawsze mi też przy okazji sprawdzą gumy czy bieżnik się zgadza, czy się za bardzo nie wytarł itd.

adam289

Posty: 5

 
Mechaników kiedyś było więcej, teraz jednak spora część wyjechała za granicę, ale też mniej osób się w tym zawodzie w szkołach kształci, wszyscy na studia poszli i takie są efekty.

Orange444

Posty: 2

 
Nie znam nikogo godnego polecenia, ale mogę popytać, bo mam paru znajomych którzy są zawodowymi kierowcami więc może akurat będą lepiej zorientowani w temacie.

witek55

Posty: 8

 
Niedaleko Nowego Sącza jest fajnie prowadzony warsztat Bosch Tour Nawojowo, jeszcze mi się u nich nie zdarzyło żeby mi jakąś lewą część wstawili, jeśli wymieniają coś to potem jeżdżę na tym kolejne tysiące kilometrów bezawaryjnie.

Radziu

Posty: 6

 
Przez wiele lat miałem mechanika w Nowym Sączu ale mu się zmarło jakiś czas temu i teraz trochę jeżdżę od jednego do drugiego warsztatu i nie za bardzo chcę się gdzieś na dłużej zaczepić...

TTT999

Posty: 7

 
Ech, za mechanikiem też się rozglądam i w sumie nikt mnie jakoś specjalnie do siebie nie przekonał, a w paru warsztatach byłem ostatnio.

Laleczka

Posty: 5