picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pojemniki próżniowe - jakie

Pojemniki próżniowe - jakie

Cześć! ;) Pytanie mam po trochę kulinarne po trochę o AGD – dobre pojemniki próżniowe są mi potrzebne, ktoś coś? Już mnie zaczyna razić ten zapach z lodówki, rzeczy się ze sobą mieszają i aż mnie apetyt po takiej aromaterapii przechodzi....

edyta123

Posty: 3

 
Cześć. Sama szukam dobrych próżniowych pudełek dla siebie i mam parę na oku tylko jeszcze muszę skądś pieniądze skombinować bo tanie takie systemy nie są.

Laleczka

Posty: 19

 
Nie przychodzi mi do głowy tak na szybko żadna konkretna firma która takie opakowania sprzedaje ale podpytam, bo wiem że moja koleżanka z pracy często do firmy przynosi rzeczy próżniowo pakowane i sobie odgrzewa.

humer56

Posty: 5

 
Ja akurat za dużo w domu nie gotuję, często jem gdzieś w biegu, czasami się w pracy na stołówce na jakiś obiad załapię więc u mnie w lodówce w mieszkaniu to zazwyczaj pustki – musztarda i majonez :P

ZaNK3R

Posty: 5

 
W dzisiejszych czasach to ludzie jedzą byle jak zazwyczaj i mało kto jakoś bardziej też dba o to, żeby przechowywać poprawnie jedzenie w domu...

maniek

Posty: 3

 
Takie naprawdę dobre, mocne i trwałe pojemniki trochę kosztują, nie ma coś dać zwieść okazjom w stylu pojemniki za kilka zł bo raczej jakościowo będzie mizeria.

aBBs

Posty: 9

 
Nigdy mnie te przychowywanie próżniowo jakoś nie interesowało, ja to ogólnie nie mam takiego nawyku żeby segregować, dzielić jedzenie, żeby trzymać dłużej, raczej staram się na bieżąco zjadać to co gotuję.

Cebulkaa

Posty: 14

 
Jakiś czas temu zamawiałam do domu prezentację pojemników SuperVAC i się na nie zdecydowałam. W prezencie mi też dali przy okazji zestaw noży ceramicznych. Sprawdzają się te pojemniki genialnie, raz że jedzenie dłużej jest świeże, dwa że zapachy mi się w lodówce nie mieszają ze sobą.

Rimano

Posty: 20

 
Na pewno warto mieć pudełka różnej wielkości i kształtu, tak jak jedzenie może mieć różnoraki wygląd, w inne pudełko wejdzie marchew która jest cienka i płaska a w inne krągły kalofior.

Bankowy

Posty: 7

 
Znajoma miała sobie jakieś specjalne próżniowe opakowania kupić nawet miał do niej jakiś sprzedawca do domu przyjechać z prezentacją towaru, ale nie wiem co z tego wyszło. Zagadam i się coś spróbuję wywiedzieć.

Gucio

Posty: 4