picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tanie opony do marek premium

Tanie opony do marek premium

Potrzebuję kompletu opon zimowych do modelu Audi Q5, kojarzycie w internetach sklepy które handlują sprawdzonymi gumami tego rodzaju? Tylko żeby to były opony w stanie idealnym, nowe a nie jakieś przeleżane przez lata na magazynie.

warter88

Posty: 4

 
Na długich trasach moim zdaniem opony są wolniej zużywają niż w sytuacji gdy jeździ się głównie po mieście. Sam to widzę u nas, żona jeździ autem głównie do pracy, na zakupy itp. a ja służbowo jestem non stop w Polsce na długich wyjazdach i u mnie opony dłużej zachowują dobrą jakość bieżnika.

m3sh

Posty: 15

 
Mi się najgorzej jeździ nawet nie po lodzie ale w deszczu, a jeszcze jak wiatr jest mocniejszy to już w ogóle tracę kontrolę nad samochodem, a wcale opon nie mam jakiś najtańszych tylko lepsze gatunkowo.

Pyszności2

Posty: 6

 
Mi się wygodnie opony kupuje przez stronę amj-opony.pl, mają duży wybór, w tym też nie brakuje gum do aut z wyższej półki, wyszukiwarka jest dość intuicyjna można dotrzeć od razu do konkretnych parametrów opony bez przekopywania się przez setki innych.

guru67

Posty: 14

 
Ciekawe jaka w tym sezonie będzie zima, bo rok temu to raczej była krótka i dość lekka, jeszcze nie pamiętam takiej zimy żebym musiał łańcuchy do kół montować a rodzice mi opowiadali o takich sytuacjach lata temu.

innaret

Posty: 13

 
Ile trzeba zapłacić normalnie stacjonarnie za komplet opon a ile w internecie? Ktoś ma jakieś porównanie, faktycznie online się aż tak bardzo opłaca nawet wliczając koszty wysyłki?

namok

Posty: 14

 
Ciekawe czy jakbym wstawił do zwykłej osobówki opony z bieżnikiem asymetrycznym to to by zdało egzamin? Jak myślicie? Auto głównie mi służy to jazdy po mieście, gdzie jest dość rwane jeżdżenie jak wiadomo.

namok

Posty: 9

 
Z tego co wiem to żeby trochę przedłużyć żywotność ogumienia to dobrze jest raz na jakiś czas zmienić sobie pozycję opon. Chodzi o to, że gumy zużywają się nie do końca równomiernie więc zmiana opon z przedniej osi na tylną wyrównuje trochę te zużycie.

czerusek

Posty: 11

 
Dużo się teraz sklepów internetowych z oponami zrobiło i jak sobie ceny przeglądam to rzeczywiście wygląda to wszystko dość okazyjnie cenowo, ale jakoś tak nie jestem przyzwyczajony żeby akurat opony online kupować więc ciągle się waham, porównuję, sprawdzam itp.

HiT92

Posty: 23