picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jaki detektyw?

Jaki detektyw?

Witajcie. Od pewnego czasu tracę kontakt ze swoją córką, mam wrażenie że wpadła w jakieś dziwne towarzystwo, coraz bardziej unika ze mną rozmów itp. Wcześniej tak nie było. Zastanawiam się nad tym, żeby skorzystać z pomocy detektywa w kwestii obserwacji dziecka. Warto, nie warto? Co myślicie? Korzystaliście może z takiej pomocy?

syrena88

Posty: 3

 
Myślę że detektywa to warto zatrudnić przy sprawach matrymonialnych tyle się teraz słyszy i czyta w necie o naciągaczach matrymonialnych zwłaszcza w internecie, że masakra, można się nieźle wkopać.

Sewerynus

Posty: 7

 
Tak się zastanawiam nad detektywem ale trochę mnie koszty odstraszają, dużo informacji na ten temat krąży i nie są one zachęcające. Ktoś może konkretniej napisać ile go kosztowała obsługa detektywa w związku z szukaniem dowodów zdrady?

Lipa08

Posty: 19

 
Pozytywnie mnie zaskoczył pan Tomasz Anioł, prowadził dla mnie obserwację pracownika, którego podejrzewałem o grę na dwa fronty i rzeczywiście był typowym kretem pracującym dla konkurencji. Detektyw skuteczny, dociekliwi, rzeczywiście było widać zaangażowanie w sprawę.

EKO-Chatka

Posty: 4

 
Przy sprawach typowo rodzinnych to u mnie się sprawdził Tomasz Anioł, bardzo dyskretny w swojej pracy. Chodziło o odnalezienie spadkobiercy akurat, ale zakres obsługi agencji jest dużo szerszy.

jui

Posty: 20

 
Teraz detektywi pracują zupełnie inaczej niż jeszcze parę dekad temu, jednak dostęp do sprzętu, elektroniki podsłuchów i tak dalej zupełnie zrewolucjonizował ten zawód, dzisiejszy detektyw to musi być z jednej strony dobrym szpiegiem a z drugiej też niezłym informatykiem.

jose_bastiano

Posty: 15

 
Nigdy w biurze detektywa nie byłem ale za to bardzo lubię te różne seriale paradokumentalne w telewizji właśnie o pracy detektywów. Lepszą są niż filmy kryminalne imo.

Klarka34

Posty: 10

 
Jeśli zatrudnia się kogoś na naprawdę ważne stanowisko w firmie to dobrze jest sobie taką osobę wcześniej sprawdzić. Mi pomaga od długiego już czasu Tomasz Anioł i jego biuro (telefon masz na aniolkrupski.pl) zawsze dokładny i przygotowany jeszcze nie musiałem narzekać.

ukrwios

Posty: 8

 
Ja mam problem z pracownikiem, mam podejrzenia że nas okrada ale przecież nie powiem mu tego wprost, a znalezienie twardych dowodów okazuje się być wyjątkowo trudne. Może detektyw pomoże...ale to z kolei koszty.

alibabuś45

Posty: 6

 
Mocno wypromowały usługi detektywistyczne na pewno seriale paradokumentalne które masowo w telewizji zaczęto produkować. Nie bez znaczenia jest też na pewno postać pana Rutkowskiego który moim zdaniem dużo dobrego dla odbioru zawodu detektywa w społeczeństwie zrobił.

Yuri20

Posty: 12