picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki na wysypiska śmieci, polski producent ?

siatki na wysypiska śmieci, polski producent ?

A gdzie kupić siatki na wysypiska śmieci? Musze wykonać nowe ogrodzenie i poszukuję informacji na temat siatek PP, czy są najlepsze od tego typu zastosowania. Jeżeli macie jakiś konkretny adres, napiszcie. Z góry dziękuję.

gabryś99

Posty: 1

 
Na drodze, jaką jeżdżę codziennie do pracy zdecydowano się w końcu na siatki do ochrony płazów :) To dobrze, bowiem droga stawała się coraz bardziej niebezpieczna. Natomiast ja tu na forum z innego powodu, bowiem poszukuję właśnie jakiegoś sprawdzonego producenta siatek ochronnych przemysłowych.

wisełka88

Posty: 8

 
W Polsce jest akurat kilku wiodących producentów siatek na regały. Jak wpiszesz w google, będziesz miał z nimi do czynienia w pierwszych wynikach wyszukiwania :) Czytaj opinie o producentach i sklepach, bo to ważne. Pozdrawiam serdecznie.

Kazdyy02

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o siatki przemysłowe, to z własnego doświadczenia polecam tego producenta https://bagan.pl/siatki-ochronne-przemyslowe. To znana i ceniona firma od lat na rynku. Polecam.

Zbyszek

Posty: 9

 
Grubość sznurka dobrze jest wziąć większą. Masz wówczas pewność, że nic się poprzez dłuższy czas z siatką nie stanie, natomiast poza tym to ogólnie polipropylenowe siatki ochronne przemysłowe są odporne. Jak będziesz je intensywnie eksploatować, to bank lepiej wziąć grubszy sznurek.

MisiekKce

Posty: 6

 
Masz różne wielkości oczek siatek przemysłowych. Wszystko zależy od tego, co transportujesz. Z tego, co pamiętam jest 2x2, 4,5x4,5, 5x5, 8,8, 10x10 i 12x12cm. Możesz dopytać owszem obsługi sklepu, niemniej jednak i tak będą pytać, co transportujesz. Masz jeszcze wybór pomiędzy grubością sznurka.

djop7ek

Posty: 17

 
Takich samych siatek można użyć, jeśli chodzi o wszelkie zabezpieczenia na zewnątrz. Zakupiliśmy ostatnio siatki do ochrony płazów. Trzeba było zabezpieczyć dość duży teren. Nie wyszło drogo, a jeśli chodzi o jakość rozwiązania i skuteczność, to godne polecenia.

Boss

Posty: 8

 
PE i PP to ogólnie polecane tworzywa na siatki ochronne przemysłowe. Najlepiej dopytać producenta lub w sklepie pod kątem konkretnego zastosowania. Oni znają się przecież najlepiej.

ciumar1

Posty: 3