picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wejscie firmy na rynek niemiecki

Wejscie firmy na rynek niemiecki

Witajcie, prowadzę firmę transportową i chciałbym zacząć działalność gospodarczą w Niemczech. Kojarzycie dobre kancelarie prawne które pomagają we wszystkich formalnościach związanych z rejestracją i prowadzeniem działalności w DE?

namok

Posty: 5

 
Różne firmy ludzie otwierają w Niemczech, sam znam Polaka który na przykład swój sklep założył specjalistyczny z artykułami zoologicznymi w Berlinie. Opcji jest sporo, ale trzeba się na czymś naprawdę znać, mieć kontakty do dostawców itd.

Skuteczność

Posty: 18

 
Profesjonalnie obsługą prawną na poziomie międzynarodowym zajmują się kancelarie zrzeszone w BLPA ze strony blpa.law/pl ich bym doradzał – szeroki zakres obsługa, duża dyspozycyjność.

Czarek

Posty: 8

 
W wielu branżach zbyt jest dużo lepszy w Niemczech czy Austrii, zwłaszcza jeśli ktoś sprzedaje dość kosztowne rzeczy które w Polsce jest stosunkowo trudno spieniężyć bo ludzie są mniej zasobni.

Snaco90

Posty: 12

 
Dużo więcej można w Niemczech czy w UK zarobić i to się raczej w perspektywie kolejnych lat nie będzie zmieniać. Odkąd zaczęliśmy sprzedawać nasze części na zachodzie, odtąd skończyły się de facto nasze problemy finansowe.

jagieloniab0000

Posty: 5

 
Mój brat ma firmę sprzątającą na południu Niemiec i z tego co mówi nieźle sobie radzą, on już od dawna jeździł do Niemiec do pracy, poznał język więc tez łatwiej mu było ruszyć ze swoim biznesem po jakimś czasie.

Gregor55

Posty: 20