picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sznurkowe siatki do zabezpieczeń, poszukuję !!

sznurkowe siatki do zabezpieczeń, poszukuję !!

Myślałam o pozyskaniu siatki dla kota na balkon. Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Czy to faktycznie tak skuteczne zabezpieczenie, jakiego kotek nie przegryzie? Jak znacie jakiś dobry sklep, chętnie skorzystam.

dzastinn

Posty: 1

 
Sam skorzystałem z tego asortymentu i jestem mile zaskoczony. Dokładnie kupiliśmy siatki zabezpieczające schody, albowiem są niezawodne. Teraz nie musimy martwić się o bezpieczeństwo dzieci. Takie same siatki można montować na balkonach i w oknach, ponieważ są odporne na czynniki atmosferyczne.

wisła1905

Posty: 6

 
https://fulo.pl/12-siatki-do-zabezpieczenia to link do sklepu, który można uznać za profesjonalny :D Mają siatki na wymiar do zabezpieczeń w mnóstwo kategoriach, wobec tego na bank coś odszukasz dla siebie. Sam kupowałem i naprawdę jakość niesłychanie dobra.

Cebulkaa

Posty: 14

 
To chyba ten sam rodzaj siatek żyłkowych do zabezpieczeń, jaki używamy do transportu. Rzeczywiście są optymalnie trwałe. Dla mnie najważniejsze, że nie niszczą się szybko. Właściwie od dwóch lat mamy te same :) i są spoko.

retrun

Posty: 10

 
Wszystkim, którzy mają dylematy powiem, że siatki do zabezpieczeń domu są naprawdę bardzo odporne na uszkodzenia i czynniki pogodowe. W ogrodzie sprawdzają się przez lata, dlatego polecam jako siatkę na basen, taras, oczko wodne, okna itp. miejsca.

Kitas

Posty: 6

 
Siatce z polipropylenu można zaufać w 100%. To właśnie z niego produkowane są siatki zabezpieczające łóżeczka. Materiał jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Madzia

Posty: 19

 
Nie wszędzie można znaleźć fachową obsługę :( Niestety ja trafiłam na bardzo niekompetentnego sprzedawcę, ale dobrze, że mąż zna się na siatkach do zabezpieczeń domu i wybraliśmy odpowiedni rodzaj siatek na schody. Jeśli chodzi o sam asortyment to rzeczywiście jest skutecznym zabezpieczeniem i prezentuje się dobrze we wnętrzu.

piet

Posty: 19

 
Siatki do zabezpieczenia na wymiar bardzo dobrze sprawdzają się jako ogrodzenia. Polecam,, bo sam wykonałem takie przed domem w ramach ogrodzenia placu zabaw dla dziecka. Jestem zaspokojony, albowiem już od dwóch lat nic się złego z siatką nie dzieje.

Sewerynus

Posty: 7

 
Nie ma lepszego zabezpieczenia niż siatki na wymiar do ochrony. Można być w ich przypadku pewnym przede wszystkim żywotności. Takich używamy w budowlance i sprawdzają się, jak trzeba. Koniecznie trzeba dopasować je parametrami.

Serduszko4

Posty: 5

 
To chyba się zdecyduję. Przekonaliście mnie :) Dużo już czytałam o siatkach zabezpieczających łóżeczka, natomiast nie wiedziałam do końca, czy można ufać reklamom. Nie ma to jak wypowie się mama :D Widzę, że to również rozwiązanie niezwykle jakościowe pod kątem wizualnym :) Na tym też mi zależało. Dzięki za pomoc.

Alfonsik5

Posty: 22