picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

projektowanie balkonów Kraków, znacie kogoś ?

projektowanie balkonów Kraków, znacie kogoś ?

Cześć. Czy aranżacja zieleni na balkonach wymaga ode mnie dużo zaangażowania?

Ticket2Hell

Posty: 2

 
Aranżacja balkonu ma szansę stać się prostsza, gdy postanowicie sięgnąć z oferty tej firmy: www.gardenlab.pl. Wyłoniłem ją spośród kilkudziesięciu przedsiębiorstw w Krakowie. Mają najlepszą ofertę cenową, a jakość ich usług jest OK.

Cumertyl

Posty: 16

 
Znam firmę, która potrafi robić cuda, jeśli chodzi o aranżacja zieleni w sklepach. Chętnie podam Wam namiary na priv. Nie chcę robić kryptoreklamy.

Kuniarz

Posty: 2

 
Zaobserwowałem, iż w Krakowie projektowanie aranżacji tarasów staje się coraz popularniejszą usługą, z jakiej sięgnąć chcą nawet zwykli mieszkańcy.

mamamaryja

Posty: 6

 
Moim zdaniem projektowanie aranżacji ogródków przyblokowych może interesować przede wszystkim osoby, jakie mieszkają na parterze. Zauważyłem, że na terenie Krakowa istnieje całkiem sporo ogródków przyblokowych, w jakich można fajnie spędzić czas. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 5

 
W moim wypadku nie miałem wątpliwości, komu powierzę projektowanie balkonów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, a firmę mogę polecić Wam w prywatnej wiadomości :)

hidstrash

Posty: 10

 
Część z Was wychodzi z mylnego założenia, ponieważ aranżacja wnętrz i tarasów zielenią nie wiąże się z ponadprzeciętnie wysokimi wydatkami. Wiem z doświadczenia.

jumju

Posty: 11