picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gdzie są najlpesze ceny materiałów budowlanych

gdzie są najlpesze ceny materiałów budowlanych

Hej, cześć. Muszę kupić większą ilość bloczków fundamentowych i szukam dobrej korzystnej oferty. Wiadomo zależy mi na fajnym stosunku jakości do ceny, nie musi być najtaniej ale też nie najdrożej i żeby materiał sobie faktycznie poradził z obciążeniami.

bruklin187

Posty: 4

 
Pojawiło się dużo firm które materiały pod budowlankę produkują i sprzedają teraz, kiedyś dostęp do dobrej jakości produktów był dużo bardziej ograniczony, teraz można faktycznie sobie powybrzydzać ;)

Yuri20

Posty: 7

 
Co do takich materiałów budowlanych jak nadproża chociażby to mam sprawdzoną firmę Prekabet (pekabet.pl). Zawsze szybka dostawa, elementy docierają niezniszczone, zabezpieczone, wybór jest urozmaicony można sobie znaleźć takie przykładowe nadproże w dowolnym formacie.

nero45

Posty: 2

 
Jaki pustak na ściany warstwowe byście doradzili? Dużo jest teraz takich materiałów w sprzedaży i powiem szczerze, że ten wybór jest dla mnie aż za duży...kiedyś wszystko było prostsze, jeden producent na rynku – żadnych wątpliwości ;-)

E-GOista

Posty: 7

 
Szukam też od jakiegoś czasu dobrego dostawcy na bloczki, pustaki i tego typu materiały ale jakoś z nikim na dłuższą metę nie jestem w stanie utrzymać kontaktu – albo nawala jakość, albo ceny są dla mnie oporowe.

mniszekk

Posty: 5

 
Potrzebowałbym bloczków do ścian fundamentowych i mam kilka produktów na oku ale jakbyście mogli jeszcze jakieś swoje propozycje dorzucić to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 3

 
Jak budowałem dom to dużo materiałów budowlanych zamawiałem od regionalnego dostawcy i nawet fajnie mnie podliczył, też sama ekipa dość rozsądnie dysponowała materiałami, nie marnowali cegieł itp.

labuh

Posty: 10