picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Rejestratory car, gdzie kupić ?

Rejestratory car, gdzie kupić ?

Czy pomiędzy czujnikami parkowania, jakie dostępne są w sklepach są jakieś różnice i warto w szczególności zwracać na coś uwagę czy może wszystkie są praktycznie jednakowe i najlepiej brać którekolwiek?

DiD3K

Posty: 9

 
Ja osobiście już od bardzo długiego czasu używam w aucie rejestratora samochodowe i jestem z niego bardzo zadowolony. Przez cały okres przynajmniej kilka razy zarejestrowałem wypadki samochodowe dzięki czemu byłem w stanie przekazać dowód na policję w sprawie tego, kto spowodował wypadek.

codePerformance

Posty: 19

 
Moim zdaniem czujniki parkowania są niezmiernie przydatne nawet jeśli dobrze radzisz sobie z parkowaniem w przeróżnych warunkach. Czujniki dają przede wszystkim pewność tego, iż nie zarysujesz auta.

W_Wąski

Posty: 19

 
W odpowiedzi na Twoje pytanie mogę powiedzieć, iż ja osobiście kupiłbym rejestrator samochodowy ze względu na sytuacje w których sprawca próbuje uciec z miejsca przypadku.

jeremii6

Posty: 6

 
Osobiście tunery naziemne polecam Ci kupować w sklepie: http://www.cybertronik.pl/Tunery-Naziemne-DVB-T-c3195 ze względu na niezmiernie fachową obsługę klienta.

wigry00

Posty: 6

 
Moim zdaniem na naszych polskich drogach rejestrator samochodowy jak najbardziej ma sens i polecam Ci jak najbardziej jego zakup w dobrym sklepie.

johncena67

Posty: 14

 
Na Twoim miejscu nie oszczędzałbym więcej ponieważ rejestratory samochodowe są naprawdę bardzo przydatnymi urządzeniami w samochodzie.

aliDOS

Posty: 12

 
W mojej opinii czujniki parkowania są szczególnie przydatne jeżeli parkujesz w nocy w miejscach w których nie ma odpowiedniego oświetlenia i nie widać tego co jest za Tobą.

Pacothelllucia

Posty: 18

 
Zdecydowanie nie polecałbym Ci nabycie tunerów naziemnych w sklepach w których nie ma profesjonalnej obsługi. Jeżeli sam nie znasz się na tego typu urządzeniach to bez odpowiedniej pomocy nie będziesz w stanie zdecydować, które urządzenia najlepiej wybrać i które najlepiej się sprawdzi.

Kitas

Posty: 11