picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zawory elektromagnetyczne, poszukuję!

zawory elektromagnetyczne, poszukuję!

Potrzebujemy zakupić wiele nowych podzespołów do automatyki przemysłowej. Potrzebne nam są zawory elektromagnetyczne, ale też wiele innych urządzeń. Ktoś poleca jakiś sprawdzony sklep?

nowoter

Posty: 4

 
Może jakaś hurtownia? Byłoby dużo taniej. Elektrozawory masz w różnej cenie i powiem szczerze, że nie pisałbym się na zakup w pierwszym lepszym znalezionym sklepie. Jak coś znajdę, zaraza się odezwę. To musi być doświadczony sprzedawca.

Michaś

Posty: 4

 
Podobnie jest w naszym wypadku, albowiem czeka nas wymiana zaworów elektromagnetycznych i to na prędko. Przeglądaliśmy oferty i faktycznie nawet urządzenia tego samego producenta różnią się w cenie u przeróżnych sprzedawców. Mam nadzieję, iż to ten sam sprzęt :)

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Najpierw musimy rozeznać się dokładnie, czego potrzebujemy. Czekamy na odzew projektantów. Na pewno będą nam potrzebne nowe zawory sterujące i złącza. Po drugie musimy być pewni co do zakupionych elementów, że są dobrej jakości.

Marko

Posty: 7

 
Może poczytać opinie na temat sprzedawców. Ostatnio oglądałem zawory pneumatyczne i powiem, iż różnią się ceną. Niektóre z opisów całkiem w porządku, no ale tak czy w przeciwnym razie, trzeba dopasować model pod kątem funkcji, którą ma spełniać, a dopiero potem porównywać ceny.

propek1

Posty: 6

 
To sklep A+ Teche https://www.aplustech.pl. Sprawdzone miejsce, w którym zawsze kupujemy potrzebny sprzęt i urządzenia. Służą rzeczywiście profesjonalną pomocą. Można na nich liczyć.

labuh

Posty: 7

 
Nas interesuje nabycie przewodów poliuretanowych, pneumatycznych. Już od dłuższego czasu zanosi się na wymianę starych podzespołów :) Piszcie i polecajcie, jeżeli zaopatrujecie się w jakimś sprawdzonym miejscu. Nie chodzi o cenę, nie chcemy oszczędzać na tej kwestii. Najistotniejsze, żeby to były sprawdzone urządzenia.

Elllooo12

Posty: 20

 
Może poczytać opinie na temat sprzedawców. Ostatnio oglądałem zawory pneumatyczne i powiem, że różnią się ceną. Niektóre z opisów całkiem w porządku, no ale tak czy inaczej, trzeba dopasować model pod kątem funkcji, jaką ma spełniać, a dopiero później porównywać ceny.

humter

Posty: 14

 
Nigdy nie kupuję na aukcjach. Byłbym nieodpowiedzialny, kupując automatykę przemysłową, nie mając pojęcia od kogo. Polecam sklep A+ Tech, ponieważ to sprawdzony dostawca, któremu warto zaufać. Ma dosłownie wszystko, a jak nie ma to zawsze można zamówić. Polecam.

Oct714

Posty: 12