picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt do salonu fryzjerskiego, szukam !!

Sprzęt do salonu fryzjerskiego, szukam !!

Hej. Czy macie jakiegoś producenta, który jest faworytem, gdy w rachubę wchodzi sprzęt do gabinetu kosmetologii? Mam nadzieję, iż będziecie w stanie wydać dla mnie jakąś rekomendację. Będzie mi prościej z wyborem.

Trener

Posty: 7

 
Na pewno tańszy od wyposażenia salonu kosmetycznego jest zakup urządzeń do salonu fryzjerskiego. Miałem okazję dokonać zakupu wszystkich potrzebnych sprzętów i całość zamknąłem w 10 tysiącach złotych.

mamamaryja

Posty: 5

 
Nie miałem problemów z wyposażeniem dla kosmetologii, ale głównie dzięki temu, iż natknąłem się na ofertę tej firmy: http://spashop.com.ua/. Sprostali moim oczekiwaniom, dobre ceny i fachowe porady!

wrrraak22

Posty: 4

 
Niesłychanie mnóstwo kosztowało mnie wyposażenie salonu fryzjerskiego. Szczerze to nie żałuję jednakże poniesionych wydatków, gdyż salon w niezmiennej formie będzie w stanie funkcjonować mnóstwo lat.

Oct714

Posty: 14

 
Kilkanaście tysięcy pln musiałem wydać, gdy konieczny był mi sprzęt do gabinetu kosmetologii. Teraz jestem w stanie zrozumieć dlaczego takie usługi są dość drogie. Po prostu sprzęt kosztuje równie sporo.

Krzysio

Posty: 11

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, iż kiedyś zarówno miałem przed sobą takie powinność. Jednakże poradziłem sobie :)

Gruby_56

Posty: 12

 
Sporym wyzwaniem z mojej perspektywy było przemyślane wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Nie chciałam wyposażyć go byle jak lub po prostu wydając przesadnie dużo pieniędzy. Po upływie pewnego czasu mogę powiedzieć, iż podjęte przeze mnie decyzje były prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Wielki Duch

Posty: 12

 
Widzę, iż nie tylko ja borykam się z poważnymi kłopotami, gdy chodzi o wybór sprzętu do salonu kosmetycznego. Na pewno przeczytam Wasze wypowiedzi, aby uniknąć poważnych wpadek, bo takie zakupy będę realizował niebawem po raz pierwszy w życiu.

Limwe45

Posty: 16

 
Zdaję sobie sprawę, że wyposażenie salonu piękności to odpowiedzialne zadanie, którego podjąłem się wspólnie z narzeczoną uruchamiając nowy biznes. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.

ciumar1

Posty: 4

 
Uprzednio marzyłam o tym, aby uruchomić swój gabinet kosmetologii. Później zweryfikowałam własne plany, gdy poznałam, ile kosztuje sprzęt do gabinetu kosmetologii. Moje zaskoczenie było niezwykle wielkie. Prędko wyciągnęłam wnioski, iż nie dysponuję odpowiednim budżetem na ten zamiar.

333_333

Posty: 5