picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zabieg makijażu permanentnego, sprawdzony gabinet

Zabieg makijażu permanentnego, sprawdzony gabinet

Chętnie skorzystam z zabiegu makijażu permanentnego na terenie Gdańska. Szukam sprawdzonego gabinetu.

Dzięki z góry za pomoc.

Qumejt56

Posty: 12

 
Chociaż nałożenie makijażu permanentnego kosztuje sporo jednorazowo to już jego przedłużenie to grosze. A możesz to robić co kilkanaście miesięcy. Według mnie dla pracującej kobiety to perfekcyjne rozwiązanie. Przynajmniej czasu nie tracisz codziennie na malowanki :)

Cyber55

Posty: 9

 
Ja nigdy nie byłam zwolenniczką zabiegów kosmetycznych. Kupiłam jednak kiedyś bon na peeling medyczny, a później zadowolona usunęłam zmarszczki kwasem hialuronowym.

Powiem wam, że przez rok był super efekt. Później musiałam powtórzyć, ale to się mocno opłaca. W tym czasie odrzuciłam standardowe, chemiczne kosmetyki. Cera się odświeżyła maksymalnie.

Programista

Posty: 15

 
Mi w gabinecie mówiono, że kwas hialuronowy zadziała dłużej, jeżeli dobrze się prowadzisz, dbasz o zdrowie. To naprawdę działa, bo kwas hialuronowy ciało naturalnie wytwarza, tylko wraz z wiekiem jego ilość zanika. U kobiet to duży kłopot.

Franeczek23

Posty: 12

 
Nie wiem, co bym zrobiła bez makijażu permanentnego. Niestety zrobienie całej twarzy to spory wydatek, ale później nie musisz już tak aktywnie korzystać z niezdrowych kosmetyków. Można powiedzieć, że to jednorazowa inwestycja. Odświeżenie jest jednak znacznie tańsze i to według mnie największy plus.

Filtry2014

Posty: 12

 
Wizyta w SPA na kilka dni jest super. Jak dla mnie to najlepszy urlop. Oczywiście warto jechać w kilka osób. Wtedy znacznie taniej wychodzi.

Zobaczysz wtedy, co najlepiej na ciebie działa :)

sonicsquad

Posty: 11

 
Ja nienawidzę się malować :)

Makijaż permanentny to dla mnie idealna opcja. Poza tym nie ufam już chemicznym kosmetykom z drogerii. Wolę wydać na zabieg i mieć spokój.

marq

Posty: 16