picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pedicure łódź

Pedicure łódź

Dziewczyny, czy możecie mi polecić salon kosmetyczny, który usuwa tanio, bezpiecznie i efektywnie owłosienie? Mam już dość usuwania włosków, a niestety mam ciemne :(

hidstrash

Posty: 10

 
Nawet się nie zastanawiaj i idź na depilację laserową. Zobaczysz, że poprawi ci się samopoczucie podczas codziennej higieny. Jeżeli dobry gabinet ci zrobi zabieg to nie będziesz musiała zbyt często powtarzać terapii. Moim zdaniem najlepsza opcja dla każdej kobiety.

Klakier

Posty: 24

 
Idź na początku do salonu na jakiś prosty zabieg. Tam kobiety, zazwyczaj stałe klientki i obsługa podpowie ci, w jaki sposób najszybciej rozwiązać twoje kłopoty. Moim zdaniem im dłużej salon kosmetyczny działa na rynku, tym jest lepszy.

Smutnyjoe

Posty: 24

 
W www.bodykarma.pl miałam pedicure i pani z salonu namówiła mnie na wyszczuplenie falami radiowymi, bo ciągle podczas rozmów narzekałam na kształt swojego ciała :) Przyznam, że po zabiegu odczułam wyrównanie talii, pośladki się trochę podniosły. Cena jest więcej niż do zaakceptowania. Szkoda było nie skorzystać i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Medycyna estetyczna w tym salonie ma potencjał.

Wariat

Posty: 14

 
W Łodzi chodzę cały czas do www.bodykarma.pl i nie tylko zabiegi tam polecam, ale przede wszystkim klimat!

Laseczka

Posty: 13

 
Ja się dużo naczytałam o medycynie estetycznej i przyznam, że wolę zabiegi minimalnie ingerujące w ciało. Boję się trochę ryzyka, ale nigdy nie słyszałam, żeby w Łodzi zdarzały się pomyłki lub sprawy na tle medycznym.

W_Wąski

Posty: 19

 
Cześć! Też miałam problem szybko odrastających, ciemnych, grubych włosków :( Po prostu ich nienawidziłam. Poza tym wstydziłam się ubrać w spódniczki, bo nigdy nie szło mi golenie. Mama się nade mną zlitowała i wysłała mnie na depilację laserową do gabinetu www.bodykarma.pl. W pracy dużo jej koleżanek polecało. Teraz mam już kłopot z głowy i naprawdę polecam.

Chiny12

Posty: 16