picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

POMOCY ! Moja cera potrzebuje odnowy !

POMOCY ! Moja cera potrzebuje odnowy !

Witam Was serdecznie i zwracam się z wielką prośbą. Dla Was to może nie jest wiele, niemniej jednak mi niesłychanie zależy, bowiem ja dłużej tak nie pociągnę! Przypominam totalnie jakiegoś zombiaka czy coś! Mam pryszcze na buzi i plecach takie ropne i gigantyczne, szarą skórę i podkrążone oczy zaś jem normalnie.

Polećcie specjalistę!

Franeczek23

Posty: 12

 
Generalnie ja nie lubię polecać czegoś, bowiem wiadomo, że każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, natomiast kurcze not ten salon muszę polecić, bowiem jest faktycznie super! http://www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednak jakoś w przeciwnym wypadku i wyglądam o dużo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Potem poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

Szaju

Posty: 12

 
Śmiało mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, bowiem trochę trudne słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, niemniej jednak mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam naprawdę pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z przeróżnymi salonami, zakładami itp, niemniej jednak one się nie umywają. Nieraz bywało, że ja miałam większą wiedzę niż oni, niemniej jednak w Sth wszyscy są doskonale wyszkoleni, uprzejmi, tak że chce się chodzić na co dzień lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

kapishon

Posty: 16

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne zaś po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, że aktualnie dłużej siedzę w pracy, bo do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz tylko się zrelaksować i spróbować zrobić coś tylko dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

latynos44

Posty: 24

 
Siemaneczko, bardzo lubię dzielić się radami, tym bardziej jak naprawdę znam się na temacie, albo jak mam coś ważnego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce natomiast ja taki znam, ha! www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie odpowiedni. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

Kamil87rak1

Posty: 17

 
Niesłychanie, ale to baaardzo zapraszam Ciebie do http://www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, zaś wyglądał on już na naprawdę zaawansowane grudki! Zabiegi są kosztowne, ale działają zaś dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i normalnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Niesłychanie będę trzymała kciuki, abyś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie tylko zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

Trener

Posty: 14

 
Taka szara cera to jak jazda nad przepaścią… niekiedy po prostu masz ochotę przestać walczyć i skoczyć… ja wiem jak to jest, też tak miałam przez ponad 2 lata, po mocnych środkach antykoncepcyjnych (Diane35), których nikomu nie polecam. To, co mogę polecić to salon Sthetica z Łodzi. Oni zadbali, żebym wyglądała znowu pięknie i młodo. Mam 27 lat natomiast czułam się jak 35latka i tak wyglądałam. A teraz? Czasem się mnie pytają o dowód jak kupuję alkohol, więc to coś oznacza :D

dskoku

Posty: 19

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w porządnej klinice. http://www.sthetica.pl to jest stronka porządnej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, albowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, iż aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P niemniej jednak potem się przyznała, iż gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram trochę kasy to też pójdę.

Badalaman

Posty: 9