picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Usuwanie rozstępów w Rzeszowie, gdzie się udać?

Usuwanie rozstępów w Rzeszowie, gdzie się udać?

Poszukuję sprawdzonego gabinetu z fotoepilacją. Poza tym, jeżeli któraś z was robiła już coś takiego, to napiszcie dokładnie jak to wygląda, z jakim kosztem trzeba się liczyć, czy naprawdę nie ma po zabiegu żadnych skutków ubocznych?

Specjalista

Posty: 2

 
Nie zapominajmy jednak o niektórych przeciwwskazaniach, bo skutek może być marny. Przed zabiegami laserem frakcyjnym nie można się opalać, to wiem na pewno :)

Yuri20

Posty: 12

 
Tutaj mają depilację laserową http://www.pracowniawdzieku.pl/ipl.htm sama nie korzystałam jeszcze, ale mam zamiar. Ale jeśli chodzi o Rzeszów to wiele kobiet tutaj właśnie wykonywało zabieg, koleżanki też, więc polecam.

Klakier

Posty: 10

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, ale po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak naprawdę straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bo moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

Kitas

Posty: 16

 
Jestem zafascynowana tym, co oferuje nam dziś medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najważniejsze, by trafić do profesjonalnego gabinetu. O tym w rzeszowie też dużo dobrego słyszałam :) i sama mam zamiar się tam wybrać.

nevya22

Posty: 11

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, że mają drożej, fajnie że ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Weselę się, bo najprawdopodobniej się tam wybiorę.

kubaszej

Posty: 17

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych kłopotów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już bardzo w porządku. Niezwykle się raduję, albowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

eror81

Posty: 6

 
Ja lecz jestem pod wielkim wrażeniem i naturalnie jestem mega szczęśliwa, iż w końcu udało mi się dzięki zabiegowi usuwania blizn po trądziku raz na zawsze skończyć z maskowaniem się kilogramami fluidów i podkładów. To niezwykle dobry zabieg, gdzie efekty są niemal natychmiastowe. Nie tylko ja jestem pod wrażeniem :)

Gosienka54

Posty: 11

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już bardzo w porządku. Bardzo się cieszę, bo czułam się mega nieatrakcyjnie.

Ptaszek

Posty: 14

 
No właśnie najlepiej przekonać się na własnej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na fachowe usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten kłopot powinna pomóc sobie w ten sposób.

Black_Riot

Posty: 6