picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie mogę kupić główkę fryzjerską ?

Gdzie mogę kupić główkę fryzjerską ?

Witam, co proponujecie odnośnie manekinów sklepowych? Mam mały butik i potrzebuję coś zgrabnego, a zarazem taniego. Jeśli orientujecie się w sprawie, piszcie, co i gdzie. Z góry niezmiernie dziękuję.

Złoty

Posty: 3

 
Do swojego salonu artykuły fryzjerskie kupiłam w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Okazały się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem, zwłaszcza cenowym i jakości. Polecam.

Nimert56

Posty: 17

 
U mnie w zakładzie artykuły fryzjerskie idą jak woda. Ciągle się coś niszczy, ginie. Dlatego nie liczą na to, że jak wydam na nożyczki parędziesiąt złotych, to będą na zawsze:) Zakupy robię w hurtowniach i zawsze jestem z nich zadowolona.

Klarka45

Posty: 11

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje drobne hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Doskonała sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to idealne rozwiązanie.

Jasioneczek

Posty: 20

 
Muszę pozwolić sobie choć na dwa nowe manekiny sklepowe do siebie do sklepu. Te co mam nie mają już tak atrakcyjnego wyglądu. Poza tym od razu były jakieś trafione. Tak to jest jak kupuje się tanią chińszczyznę. Przydałyby mi się takie, jak w tej hurtowni. Są przede wszystkim stabilnym, na dobrej podstawie ze szkła.

Wariat

Posty: 12

 
W moim salonie też przydałby się remanent i zakup nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i odszukałam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Niemniej jednak widzę, że i ta hurtownia jest ok. Przyciągają idealne ceny, zarówno być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

midnajt

Posty: 11

 
Mają niezmiernie porządnej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, wobec tego polecam. Widzę, iż w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, wobec tego nie ma potrzeby wydawać wielkich pieniędzy.

mateo29

Posty: 14

 
Samej w domu przydałyby mi się takie nożyczki fryzjerskie. Cena nie jest wielka, więc chyba pozwolę sobie na tego typu zakup. Nęci mnie jeszcze zakup takiej główki. Będąc dzieckiem zawsze chciałam zostać fryzjerką:)

jonek91

Posty: 14