picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

manicure w Krakowie, jakieś opinie

manicure w Krakowie, jakieś opinie

Witam kochane. Powiedzcie mi, do jakiego salonu chodzicie na paznokcie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie, najlepiej w centrum, żebym nie musiała nigdzie dojeżdżać, bo nie jestem mobilna :)

Jarko445

Posty: 6

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

Kotr_r9

Posty: 3

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, bowiem raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, iż zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby odszukać jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bo miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

czerusek

Posty: 14

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, ponieważ raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, że zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby znaleźć jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bo miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

Serduszko4

Posty: 7

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

Olekk

Posty: 9

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Mariusz

Posty: 8

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bowiem moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i niewątpliwie z góry niezmiernie dziękuję.

Bankowy

Posty: 5

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

dominikk5

Posty: 12

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, ponieważ chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Jermeri

Posty: 12

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

krysian6

Posty: 4