picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Makijaż permanentny w Katowicach oferta ??

Makijaż permanentny w Katowicach oferta ??

Mam dylemat co do salonu fryzjerskiego w Cieszynie. Potrzebuję odnaleźć fryzjera na ślub, więc zależy mi na maksymalnie perfekcyjnej jakości. Jak kogoś możecie polecić, to z góry ślicznie dziękuję. Pozdrawiam.

Strzała

Posty: 3

 
To może tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. To dobry salon fryzjerski w Cieszynie. Dokładnie firma rodzinna od 20 lat w naszym mieście. Myślę, że będziesz zadowolona.

Alex149

Posty: 16

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

Klara323

Posty: 9

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Naprawdę nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest sporo. Myślę, że nie będziecie miały problemów.

98_wertus

Posty: 16

 
Mnie również zależy na porządnej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, że będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję faktycznie dobrych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

anex

Posty: 19

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym zbadać dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

ym-9090

Posty: 6