picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotograf Nowy Sacz, gdzie ?

fotograf Nowy Sacz, gdzie ?

Hejka. Hejka. Macie namiary na jakiegoś fotografa Tarnów, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji? Zależy mi także na atrakcyjnych cenach usług. Niezwykle dziękuję za rady :)

fuszerk78

Posty: 4

 
Mam kilka pomysłów, jeżeli chodzi o fotografię ślubną Nowy Sącz. W przeszłości korzystałem z usług dobrego fotografa, jednak w jego przypadku największym problemem może być niesłychanie napięty grafik. Wkrótce postaram się przedstawić Wam moje propozycje.

tigra32

Posty: 7

 
Sprawdzony fotograf w Nowym Sączu to ten człowiek: http://mariuszwrona.pl. Przyznaję to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ kilkukrotnie zarówno ja, jak i znajomi korzystaliśmy z jego usług. Zawsze otrzymywaliśmy zdjęcia terminowo, a wszystkie ustalenia były na umowie.

elaela00

Posty: 7

 
Długo zastanawiałem się nad tym, który fotograf Nowy Sącz będzie w stanie sprostać moim wysokim wymaganiom. Dopiero później trafiłem na to forum, które jest dla mnie pomocne :)

vincek

Posty: 24

 
W moim wypadku wybierając fotografa Nowy Sącz martwiłem się przede wszystkim oto, aby zdjęcia były gotowe do odbioru w zadeklarowanym wcześniej terminie. Na szczęście udało się.

Seba123

Posty: 14

 
Najlepszy fotograf Tarnów ma terminy zarezerwowane na nawet 2-3 lata do przodu, więc musicie zwrócić na to uwagę.

matek562

Posty: 5

 
O tym, ile zapłacicie za usługi fotografa zależy przede wszystkim to, na jaką okazję zamierzacie go “zatrudnić” oraz od tego, jakie ma ceny.

Krzysio

Posty: 11