picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

foto studio pole mokotowskie, polecicie ?

foto studio pole mokotowskie, polecicie ?

Witam. Konieczna mi pomoc w znalezieniu dobrego fotografa. Chodzi o fotografie do dokumentów. Znacie jakiegoś dobrego fotografa blisko Pola Mokotowskiego? Czekam i dziękuję.

Kwatuszek

Posty: 1

 
Zwróć uwagę, na jakim sprzęcie pracują w foto studio. To bardzo ważna kwestia, jeśli zależy ci na najwyższej jakości. Ja się zawiodłam. Teraz już wiem, że nie warto w pierwszym lepszym punkcie.

Rimano

Posty: 19

 
Podobnie u mnie. Chodziło o zwyczajne zdjęcie do dokumentu i nie byłam zadowolona. Zrobiłam w trzech miejscach. Może rzeczywiście pasowałoby poszukać jakiegoś sprawdzonego foto studia.

czester3

Posty: 10

 
Polecam fotografa na Polach Mokotowskich http://www.foto-studio158.pl. Mają faktycznie znakomity sprzęt. Sprawiają fotografie niesłychanie wysokiej jakości. Poza tym niesłychanie prędko. Realizacja niemalże od ręki :)

kondziu

Posty: 3

 
A mnie potrzebny jest sprawdzony fotograf, który robi zdjęcia na gadżetach. Koniecznie potrzebuję usługi najwyższej jakości. Jeśli orientujecie się coś na temat studia 156, dajcie znać. Zależy mi, żeby efekt był okej, bo to pomysł na personalizowane prezenty dla rodziny, z którą dość rzadko się widuję z racji odległości.

Kitas

Posty: 16

 
Najlepiej korzystać z doświadczonych zakładów fotograficznych. Chodzi nie tylko o sesje zdjęciowe. Można naciąć się nawet na jakości odbitek. Zleciłam kiedyś sporo odbitek z wakacji, na których mi zależało i wyszły bardzo marnie :( Teraz korzystam z doświadczonego studia 156, gdzie wiem, że zawsze zrobią je tak, jak się należy.

edmund

Posty: 9

 
Z własnego doświadczenia wiem, że się nie przykładają do zdjęć do dokumentów. Teraz też będę musiała wymienić dowód i wykonać zdjęcie. Taka fotka jest na sporo lat. Pożądane byłoby, żeby się fotograf przyłożył do pracy :) Na Niepodległości podobno robią całkiem fajne zdjęcia. Muszę sprawdzić.

Fogulec

Posty: 3

 
Ja poszukuję jakiegoś konkretnego foto studia najlepiej blisko Pól Mokotowskich, gdzie wykonują też fotografie na płótnie. Nie mam wygórowanych oczekiwań, lecz wiem, iż nie jest to tania usługa. Jak płacić, to chociaż nie powstydzić się takiego obrazu.

Zbyszek

Posty: 9