picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

prywatne przedszkole wilanów, gdzie ?

prywatne przedszkole wilanów, gdzie ?

Które przedszkole w Warszawie w Wilanowie polecacie. Chodzi o maluszka, który we wrześniu nie będzie miał jeszcze nawet trzech lat. Gdzie takie dzieci przyjmują bez żadnych problemów? Z góry dziękuję za polecenia :)

Gruby_56

Posty: 3

 
Nie mam dużego doświadczenia, jeżeli chodzi o przedszkole w Wilanowie, albowiem dopiero się tu przeprowadziliśmy. Jak coś będę raczej szukała prywatnej placówki przedszkolnej.

MisiekKce

Posty: 6

 
Mnie nie udało się posłać w zeszłym roku, bo nie było miejsc, ale to była placówka publiczna. W tym roku zdecyduję się na niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Mam dwa na oku, jedno z nich to profilowane przedszkole sportowe.

Ventooo1

Posty: 22

 
Nie uważam, żeby sportu było za dużo. To poza tym pewnie dobrze dostosowane zajęcia do wieku dzieci. Mnie się pomysł sportowego przedszkola w miasteczku Wilanów bardzo podoba.

Yuri20

Posty: 6

 
Polecam to przedszkole w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Mój synek chodzi tu już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam z uwagi na doświadczoną kadrę i domową atmosferę.

rohnop37

Posty: 20

 
Rytmika jest w każdym przedszkolu. Myślę, że więcej zajęć sportowych to nic złego dla dzieci. Sama myślę właśnie nad takim wyborem. Prywatne przedszkole w Wilanowie o profilu sportowym to całkiem dobra idea.

Michałek

Posty: 6