picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

Szukam osób, jakie zapisały dzieci do przedszkola warszawa wilanów? Chciałabym odnaleźć dobrą placówkę dla moich dzieci.

opert34

Posty: 1

 
Ja jak najbardziej polecam niepubliczne przedszkole wilanów http://www.karate-kids.pl/. Kadra nauczycielska jest bardzo miła i prowadzoną różne ciekawe i kreatywne zajęcia. Dużo jest zajęć sportowych, które moje dzieci uwielbiają. W przedszkolu panuje miła i przyjazna rodzinna atmosfera.

Miki

Posty: 2

 
My swoją córkę zapisaliśmy do państwowego przedszkola, jednak nie udało nam się dostać. Nie mieliśmy innego wyjścia, wobec tego wybraliśmy prywatne przedszkole Wilanów. Teraz myśle, iż była to bardzo dobra decyzja.

Tomcio

Posty: 26

 
Wydaję mi się, że to jest Twoja decyzja, gdzie zapiszesz swoje dziecko do przedszkola. Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad prywatnym przedszkolem Wilanów.

Budowlaniec

Posty: 13

 
My swoją córkę zapisaliśmy do państwowego przedszkola, jednak nie udało nam się dostać. Nie mieliśmy innego wyjścia, dlatego wybraliśmy prywatne przedszkole Wilanów. Teraz myśle, że była to bardzo dobra decyzja.

namok

Posty: 2

 
Mój syn chodzi już 2 rok do niepublicznego przedszkola Wilanów. Jest niesłychanie zadowolony z dodatkowych zajęć. Panie sprawują indywidualną opiękę nad każdym dzieckiem. Wiem, iż w takiej placówce jest bezpieczne.

mamarek

Posty: 24

 
W ostatnim czasie również szukałam przedszkola wilanów dla swojego dziecka i dzwoniliśmy po różnych placówkach. Ostatecznie wybraliśmy prywatne przedszkole na Wilanowie.

elaela00

Posty: 9

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są bardzo kreatywne, codziennie robią coś nowego. Dzieci są bardzo zadowolone.

Kitas

Posty: 9