picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

streszczenia lektur, poszukuję !!

streszczenia lektur, poszukuję !!

Przygotowuję się do egzaminu. Muszę powtórzyć literaturę wszystkie epoki :( Podsuniecie jakieś rzetelne miejsce z opracowaniami? Jestem w kropce, albowiem za dużo wszystkiego i naturalnie za mało czasu.

damkaa4

Posty: 1

 
Mnie też niezbyt zainteresowały Przygody Tomka Sawyera, jak macie problem ze znalezieniem streszczenia, podsuwam świetne miejsce http://streszczenialektur.blog-forme.pl

Fimnerty6

Posty: 12

 
Z zaufanego źródła to spoko korzystać :) Gorzej, jak rzeczywiście natrafisz na jakąś stronkę z bzdurami, które później przerabiasz i piszesz na wypracowaniu. U nas w szkole babka połapała się bardzo szybciutko kto zrzyna z takich nierzetelnych stronek. Mieliśmy zadanie, znaleźć coś profesjonalnego :D

milenka

Posty: 4

 
No to proponuję czytać lektury, a nie szukać recenzji książek i bazować na takich w szkole :D zaliczyłam konkretną wpadkę na sprawdzianie, dlatego odtąd staram się korzystać tylko z tych sprawdzonych źródeł.

Jasioneczek

Posty: 20

 
Hehe. No to masz kłopot. Osobiście lubię lektury, sporo czytam również poza nimi i nie wywołuje mi problemu spisanie własnych przemyśleń. Niemniej jednak nie ukrywam, że dobry serwis i mnie by się przydał.

labuh

Posty: 4

 
Widzę, że kłopot ze odnalezieniem porządnych opracowań literatury mam nie tylko ja :) Rzeczywiście niezmiernie często wyszukując streszczenie danej książki, napotykam na jakieś mega dziadostwo, jakby to kumpel z ławki pisał ;) Też mam nadzieję, że polecicie coś fajnego. Niedługo powtórzenie całego roku, więc na bank by się coś takiego przydało.

Yuri20

Posty: 11

 
Pomocy! Ja też potrzebuję znać jakiś dobry serwis z recenzjami książek. Zawsze mam problem z napisaniem wypracowania, rozprawki, itp. Przydałoby się coś rzetelnego. Wszędzie gdzie wchodzę, same krótkie opracowania. Nic z takich rzeczy, które potrzebuje szkoła.

666marian

Posty: 25