picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zajęcia dla dzieci - Katowice ??

zajęcia dla dzieci - Katowice ??

Witam serdecznie. Mam pytanie o zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Macie jakieś ciekawe propozycje. Wszystko tylko niezwiązane ze sportem, bowiem to już mamy ustalone. Jak coś, odezwijcie się, polecajcie. Dziękuję.

Rico

Posty: 3

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom bardzo się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, jaka jest kadra. Lecz na pewno pożądane byłoby spróbować.

Januszek

Posty: 17

 
Pewnie sobie poradzi. Ja wysłałem syna w wieku 7 lat do szkoły programowania i nie żałuję. Niezmiernie fajnie sobie tam radzi i widać olbrzymie postępy. To zapalony komputeromaniak więc po części też właśnie dlatego :D

mercedess

Posty: 3

 
Jestem podobnego zdania, że zajęć dodatkowych dla młodzieży trzeba szukać poza szkołą publiczną. W tym miejscu nie można liczyć na coś atrakcyjnego. Nauczyciele muszą mieć wypełnione okienka i tyle ;)

Pilek23

Posty: 15

 
Podobnie jest, jeśli chodzi o zajęcia dla młodzieży z programowania. Moje chłopaki też lubią te kursy. Zresztą to już kolejne, jakie im zafundowałem. Jestem zadowolony, że w końcu znaleźliśmy ciekawy sposób na wolny czas. Odkąd chodzą na te kursy widzę poprawę nawet pod kątem ocen z matematyki.

alliknet5

Posty: 3

 
8 lat ma i jest zapalonym komputerowcem :D Poszukuję czegoś innego, żeby nie przesiadywał przed komputerem wyłącznie grając. Właśnie wobec tego zastanawiałem się nad warsztatami z programowania. O sport dbamy, chodzi na treningi z piłki nożnej i na szczęście też mu się podoba.

Radziu

Posty: 6

 
Jak szukacie dobrych kursów programowania dla dzieci i młodzieży, to polecam tę ofertę www.giganciprogramowania.edu.pl. Mój syn chodzi i jest bardzo zadowolony. Wiele się już nauczył.

czester3

Posty: 10

 
Cenowo widzę, że te kursy programowania różnie się kształtują. Chciałbym wiedzieć, czy fakt, że znajdę coś taniego, będzie oznaczał kiepski poziom lekcji? Zależy mi nie tylko na wypełnieniu wolnego czasu synowi, ale o to, aby nauczył się czegoś ważnego. Programowanie polecane jest przez nauczycieli w szkole.

Gruszek2

Posty: 6

 
Zajęcia dla dzieci z programowania :) Właśnie się zapisaliśmy i nie żałujemy. Syna nie da się oderwać od komputera. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle :D Ale poważnie mówiąc, to naprawdę bardzo przydatna umiejętność, której niestety nie uczą w szkole. Trzeba radzić sobie na własną rękę. Polecam chociażby spróbować, bo jest to bardzo korzystna nauka dla dzieci.

Fajae

Posty: 13

 
Kursy programowania podobają się dzieciakom, bowiem mogą sobie same tworzyć gry. Moja córka jest zadowolona. Uczęszcza już od kilku miesięcy i to jest to, czego dla niej szukaliśmy. To w sumie bardzo pomocne zajęcia, jeżeli chodzi o rozwijanie logicznego myślenia, matematykę i informatykę. Według mnie dzieci należałoby uczyć tej dziedziny.

namok

Posty: 6