picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zajęcia dodatkowe dla młodzieży ??

zajęcia dodatkowe dla młodzieży ??

Hej. Na jakie kwestie muszę zwrócić szczególną uwagę, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostają zajęcia dodatkowe dla młodzieży? Podejmuję taką decyzję po raz pierwszy, więc pytam.

Wiśniak45

Posty: 1

 
Polecam, abyście zainteresowali się ofertami szkół programowania, gdy chcecie wybrać zajęcia dodatkowe dla młodzieży. To inwestycja, która z pewnością dla syna lub córki wyjdzie na plus.

Andzia

Posty: 8

 
Nie miałem pojęcia, które zajęcia pozalekcyjne będą odpowiednie dla mojego dziecka. Poważnie potraktowałem Wasze porady, a w związku z tym podjąłem rozmowę z moją córką. Całe szczęście była w stanie dość dokładnie sprecyzować tematykę dodatkowych zajęć :)

Wariat

Posty: 4

 
Bezdyskusyjnie najlepsze zajęcia pozalekcyjne prowadzi wyłącznie ta szkoła programowania: http://www.zajeciapozalekcyjne.pl. Sprawdźcie jej ofertę, która moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Dobre ceny, ciekawe zajęcia, pełen profesjonalizm :)))

piet

Posty: 12

 
Weselę się, iż w moim mieście dostępnych jest tak wiele zajęć pozalekcyjnych. Dzięki temu moje dziecko ma szansę rozwijać się w niezmiernie mnóstwo kierunkach jednocześnie, jeśli wyrazi takie zainteresowanie. Nie chcę ograniczać rozwoju mojej córki, bowiem wiem jak jest ważny.

Dyduszek22

Posty: 15

 
Od dłuższego czasu zastanawiałem się, jakie zajęcia pozalekcyjne będą odpowiednie dla mojego dziecka. Z zainteresowaniem czytam Wasze porady w temacie.

api12

Posty: 17

 
Nie mam przekonania do tego, jaką jakość gwarantują zajęcia pozalekcyjne. Z chęcią przeczytam Wasze doświadczenia, jeżeli chodzi o propozycje poszczególnych szkół. Mocno zastanawiam się, aby zapisać dziecko do szkoły muzycznej.

ja2210

Posty: 17