picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

rolety wrocław, jaka firma ?

rolety wrocław, jaka firma ?

Czy opłaca się instalować rolety na zewnątrz? Nie za niezwykle wiem coś o tym. Czy trzeba niszczyć elewacje? Zależałoby mi żeby jednakże było to nieinwazyjne.

Dooog

Posty: 4

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niezwykle zaspokojony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są niezwykle różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Trener

Posty: 9

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i wiele na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i szybko wszystko zamontowali. Myślałem, że wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mam kompleksowe usługi i nie szukam kilku specjalistów.

Krzysio

Posty: 5

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niezwykle inne, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

krysian6

Posty: 4

 
Okien do wyboru jest bardzo wiele. Bez kłopotów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. Następnie przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, bowiem można coś zepsuć.

TomekK

Posty: 15

 
Jeżeli kupuje okna to tanie. Uważam, iż plastikowe okna nie powinny być kosztowne. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Znaczące żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeżeli kupujecie okna to sprawdzajcie, którą dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie szansa zgłaszania tego o zwracania kasy.

mniszek56

Posty: 5