picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Bielizna termoaktywna, sklep online??

Bielizna termoaktywna, sklep online??

Hej. Interesuje mnie wysokiej jakości bielizna termiczna, która będzie dawała ochłodę latem, a zimą ciepło. Czy w internecie są sklepy, w jakich sprzedają spełniającą kryteria, oryginalną bieliznę?
Siema. Podczas długich dystansów obcieram się w kroczu. Czy bielizna termoaktywna temu przeciwdziała?

Klakier

Posty: 11

 
Jeżeli chcecie kupić także wysokiej jakości, jak i w miarę tanią bieliznę termiczną, to zachęcam do sklepu http://www.centrumsportu.eu. Jestem ich klientem od kilku miesięcy i za każdym razem mnie czymś zaskakują.

Dresik

Posty: 20

 
Nie sądzę, aby bielizna termoaktywna prowadziła do poparzeń skóry. Wydaje mi się, iż zakupiłaś po prostu bieliznę nie z termoaktywnego materiału, albo jest ona niewłaściwie dobrana do Twojego ciała.

21gregorek

Posty: 13

 
W moim przypadku odzież termoaktywna cudownie spisuje się podczas jesiennych przejażdżek rowerowych. Jest mi nie tylko ciepło, ale także wygodnie.

Sagerrak

Posty: 18

 
Nie wiem, czy wiesz, ale bielizna termoaktywna nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę twojego ciała, lecz również powoduje, że nie czujesz potu na ciele. Brak potu na ciele jest dla mnie dużym udogodnieniem, bo biegając w bawełnianych t-shirtach, koszulka się przykleja, a skóra zaczyna swędzieć.

ttaxi81

Posty: 26

 
Wybierając sobie bieliznę termiczną, staram się, żeby posiadała właściwości bakteriobójcze, ponieważ wtedy w ogóle nie czuć brzydkiego zapachu potu.

namok

Posty: 11

 
Od kiedy zacząłem stosować bieliznę termiczną, to na mojej skórze nie pojawiają się zaczerwienienia i wypryski. Jeszcze kilka miesięcy temu po każdym wysiłku na mojej skórze ukazywały się najróżniejsze skórne rekcje alergiczne, jakie tylko zniechęcały mnie do jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

showmemore43

Posty: 20

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która gwarantuje mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, jaką śmiało stosować można latem.

Jermeri

Posty: 16

 
Nawet najdroższa odzież termoaktywna może ulec szybkiemu zniszczeniu, jeżeli będziesz ją prał w proszku. Mimo tego, iż materiał termoaktywny należy do wytrzymałych, to jednakże wszyscy producenci zalecają, aby pranie wykonywać za pomocą płynu do prania.

Penio

Posty: 19

 
Swoje właściwości odzież termoaktywna spełnia tylko wówczas, gdy wykonana jest z syntetycznego materiału. Możesz to zbadać, rozciągając odzież i patrząc, czy będzie wracała do swojego kształtu. Taka odzież powinna mieć również ażurową powierzchnię.

Oct714

Posty: 10