picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

treningi jiu Jitsu Poznań, szukam !

treningi jiu Jitsu Poznań, szukam !

Interesują mnie treningi jiu Jitsu w Poznaniu. Szukam klubu, który ma duże doświadczenie i jest w stanie mi wiele przekazać. Może nawet zajmie się tym profesjonalnie? Sam jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało.

file444

Posty: 3

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, ale to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, dlatego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

Qumejt56

Posty: 15

 
Sam trenuje, albowiem nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to wykonać zwłaszcza obecnie gdzie filmów instruktażowych jest niezwykle sporo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, niemniej jednak nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

Gabat

Posty: 7

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

tigra32

Posty: 8

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, niemniej jednak z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do obecnie tego żałuje.

Franuś

Posty: 6

 
Raz na jakiś czas chodziłem na treningi, lecz to nie miało sensu. Wiem, iż albo się angażujesz w to na całego albo trzeba sobie dać spokój, bo nic z tego nie wyjdzie.

reavan

Posty: 7

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, bo jest tam klub, który ma bardzo duże doświadczenie. Kolega korzystał i naprawdę był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

david011

Posty: 6