picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

POMOCY !!! Szukam muzyki na ślub ?

POMOCY !!! Szukam muzyki na ślub ?

Hej, jak pobrać piosenki za darmo? Wszędzie, gdzie chcę znaleźć konkretne utwory trzeba płacić. Pomóżcie. Nie chcę wiązać się płatnymi pakietami na jakiś czas.

Nowa

Posty: 7

 
Denerwuję się, gdy chcę pobrać mp3 i wszystko się zwiesza. Najważniejsze na takich stronach jest to, by była łatwa w obsłudze i działała jak się należy.

epaepa33

Posty: 4

 
Tutaj możecie sobie poszperać w świecie darmowych mp3 http://pobierzpiosenki.pl.

Zajrzyjcie bo jest do czego. Polecam. Wczoraj pobierałem z niej całe albumy kilku wykonawców. Jestem bardzo zadowolony, bo nigdzie na nich nie mogłem trafić i straciłem już nadzieję.

Seba123

Posty: 14

 
Szybko to można sobie płytę zakupić w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, ale tu na nieszczęście trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

zdziniu33

Posty: 21

 
Znalazłam świetny ranking jeśli chodzi o mp3 za darmo. O każdym z nich napisane jest kilka najważniejszych informacji. Bardzo fajna stronka.

Kasia

Posty: 8

 
Szybko to można sobie płytę kupić w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, ale tu niestety trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

Ptaszyna

Posty: 15