picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Bar bilardowy

Bar bilardowy

Szukam dobrego klubu do organizacji imprezy firmowej, może ktoś podpowiedzieć jakieś miejsce? Najlepiej jakby to był Służew lub bliskie okolice, biuro mamy koło Galerii Mokotów.

danka33

Posty: 5

 
W bilard to faktycznie można się wkręcić. Fajna gra bo wymaga umiejętności technicznych, ale też myślenia, strategii, planowania, coś jak w szachach.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Kumpel mi opowiadał o dobrym klubie bilardowym gdzieś na Służewcu, ale szczegółów nie pamiętam. Mamy się tam wybrać w przyszły weekend to napiszę jak było itp.

Wygodniśś

Posty: 19

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

Kazdyy02

Posty: 20

 
Ja się dobrze czuję w klubie bilardowym na Marynarskiej. Warunki do gry idealne, fajna muzyka, smaczne jedzenie, duży wybór napojów. Dokładna mapa z dojazdem jest na ich stronie houseofpool.pl.

sthEn

Posty: 10

 
Takich klimatycznych miejsc z bilardem, ale z prawdziwego zdarzenia, to zbyt dużo w Wawie nie ma. Raczej w klubach bilard jest traktowany po macoszemu, jako taki dodatek do oferty, a nie główna usługa.

syrena88

Posty: 3