picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim, kogo polecicie ?

Imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim, kogo polecicie ?

Witam. Jeśli braliście udział w jakiejś dobrze zorganizowanej imprezie dla firm, takiej integracyjnej, to dajcie znać. Chodzi mi o jakieś atrakcje w Warszawie typu jakieś skutery, quady. Może nawet kilkudniowy wypad :)

SABUR

Posty: 10

 
Dużo słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i zabawa będzie ok.

limertus

Posty: 12

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, która ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była niezwykle zadowolona, no ale jak tu nie być zadowolonym ;)

Serduszko4

Posty: 7

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres fachowej multi agencji, jaka od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

namok

Posty: 22

 
Do końca nie wierzyłem, że dam radę, a tu jednakże. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem :) takie skutery wodne to niesamowita frajda, tym niezwyklej, że można tu na miejscu w Warszawie. Polecam każdemu tak się właśnie zabawić. Takie imprezy firmowe polecam każdemu.

Bierny67

Posty: 21

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, jaka od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, że sprzęt można wynająć itd., niemniej jednak z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada stosowne doświadczenie.

chmiel80

Posty: 29

 
Nam szefostwo zasponsorowało imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Chwile na pewno niezapomniane. Dużo adrenaliny i to podobało mi się najbardziej :) Miło też były zorganizowane wieczory. Było też typowe disco ;) U nas się udało. Nie było osoby, która narzekałaby na ten rodzaj atrakcji. Pozdrawiam.

Acclaim

Posty: 16

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym niezwyklej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Generalnie za mało jest takich wyjazdów, ale popieram je i polecam każdemu, szczególnie nam zapracowanym mróweczkom :)

Gumis

Posty: 17

 
Na takie wyjazdy integracyjne w Warszawie też bym się pisał :) ale nie mam gdzie. Kumpel był i opowiadał, że to mega fajna sprawa :) Dwa dni na bardzo atrakcyjnych terenach z super sprzętem typu quady, skutery itp. I chyba też z tej agencji pojechali. Spoko sprawa, byle tylko chcieli organizować takie rzeczy w firmach.

Pszemeg

Posty: 22