picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Najlepszy zespół muzyczny na wesele

Najlepszy zespół muzyczny na wesele

Sprawa jest śmiertelnie poważna – biorę ślub. W związku z tym szukam zespołu na wesele:) Fajnie jakbyście podrzucili namiary na sprawdzone ekipy, które grały u was i się spisały.

Bezi22

Posty: 9

 
Najlepsze to są wiejskie wesela i takie typowo wiejskie orkiestry. Albo ewentualnie orkiestry górnicze, lub góralskie...byłem kiedyś na góralskim weselu, trwało jakiś tydzień..do dziś mnie głowa boli:)

Poznaniaczek3

Posty: 20

 
Wiesz, co się fajnie sprawdza podczas wesela? Projekcja multimedialna. Mogą to być zdjęcia z dzieciństwa pary młodej i jej rodziny...fajny powrót do przeszłości. Coś takiego zrobiła nam orkiestra o nazwie Abstynenci z http://kapelanawesela.pl.

Bardzo ich polecam, ciepli ludzie, a do tego mistrzowie jeśli chodzi o konferansjerkę.

Chiny12

Posty: 16

 
Sam szukam kapeli, także temat bliski mojemu sercu;)

Myślę, że max trzy osoby żeby były w takim zespole i będzie dobrze, poza tym przydałaby się wokalistka jako główny głos ;)

Basienka45

Posty: 17

 
Akurat z orkiestrą do dość szybko załatwiliśmy szczegóły, ale ile się kamerzysty naszukaliśmy...na ostatnią chwilę udało się znaleźć gościa z wolnymi terminem.

W_Wąski

Posty: 19

 
Dużo szczegółów w związku z weselem trzeba ustalić to prawda. Choćby samo skomponowanie menu...bo przecież nie wszystko wszystkim smakuje. Podobnie jest z muzyką, też nawet nie licz, że wszystkim spodoba się repertuar, zawsze będzie ktoś marudzący.

Nilosik

Posty: 9

 
Orkiestra orkiestrą, ale ja bym się raczej rozejrzał za jakimś dobry fotografem, bo zdjęcia to jest najważniejsza pamiątka jaka zostanie z tego wyjątkowego dnia.

Macie już fotografa?

magic17

Posty: 11

 
Hejka:) Ostatnio byliśmy z chłopakiem na weselu, gdzie faktycznie orkiestra była dość lipna. Więcej siedzieli przy stoliku, niż grali...trochę słabo, bo kazali sobie zapłacić prawie 3 tysie z tego co wiem.

chmiel80

Posty: 21

 
Nie stresujcie się przede wszystkim:)

Na pewno uda się znaleźć jakąś orkiestrę. Na moim weselu grał zespół z kapelanawesela.pl i mogę powiedzieć, że wesele było udane. Marta i Cezary zajęli się organizacją, bo sami byśmy nie dali sobie z tym rady. Także można rzucić okiem na ich ofertę. Muzykę grali na żywo bez żadnych playbacków, poza tym fajnie zajęli się prowadzeniem od strony wodzireja, a to też bardzo ważne.

Iwona3

Posty: 11

 
Najbardziej to bym się bał, czy znajdziecie kogoś z wolnym terminem. Dużo zależy od tego na jaki miesiąc ten ślub. Latem to niektórzy mają rezerwacje nawet z dwuletnim wyprzedzeniem...sorry taki to już weselny klimat:)

Niciuśś98

Posty: 23