picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Organizacja eventów

Organizacja eventów

Cześć. Nową sferą działalności mojej firmy mają być imprezy plenerowe, natomiast najpierw chciałbym podejrzeć, jak robią to najlepsi. A więc być może mieliście styczność z firmą, jaka organizuje takie wydarzenia?

Zob4567

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Czasem moi pracownicy wymagają odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bo uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i znalazłem wiele pomysłów na imprezy integracyjne, a zarówno wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

Basienka45

Posty: 17

 
Hej, miałem pracownika, który przez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, ale wtedy znalazłem http://www.artagencja.pl, która za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

Iwona3

Posty: 11

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką znalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, ponieważ głównie dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

Anno Domini

Posty: 15

 
Dzień dobry. W zakresie organizacji Imprez okolicznościowych, organizacji eventów oraz koncertów zawsze miałem mieszane uczucia, bo nie lubiłem tak dużych przedsięwzięć. Moje nastawienie do takich zadań zmieniła impreza masowa, jaką zorganizowałem dzięki pomocy http://www.artagencja.pl. Koszty nie były przesadnie wysokie, a mi zarówno udało się zarobić na koncercie.

deruner56

Posty: 11

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

giena1977a

Posty: 14

 
Witam.

Zawsze zdawało mi się, że nie otrzymam nigdy nic za darmo, ale na tym forum mi się to udało. Mogłem przeczytać Wasze doświadczenia w kontekście organizacji różnego typu imprez, a dzięki czemu uniknąłem mnóstwa błędów, jakie niechybnie bym popełniła.

MaszWielkosc

Posty: 21

 
Dzień dobry. W zakresie organizacji Imprez okolicznościowych, organizacji eventów oraz koncertów zawsze miałem mieszane uczucia, bo nie lubiłem tak dużych przedsięwzięć. Moje nastawienie do takich zadań zmieniła impreza masowa, jaką zorganizowałem dzięki pomocy http://www.artagencja.pl. Koszty nie były przesadnie wysokie, a mi także udało się zarobić na koncercie.

eloop

Posty: 12