picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Fontanna czekoladowa kraków - POMOCY !!!

Fontanna czekoladowa kraków - POMOCY !!!

Witam.

Zastanawiam się, która fotobudka w Krakowie jest godna zainteresowania?

Wynajmowaliście gdzieś?

mniam.dobosz

Posty: 7

 
Nie wydaje mi się, aby fotobudka w Kielcach była wydatkiem, który przerósłby Wasze możliwości finansowe. Warto zauważyć, że na ogół wynajmowana jest na uroczystości, które i tak sporo kosztują, więc istnieje szansa, że wcale nie odczujemy kosztów związanych z fotobudką, która wydaje się znakomitą atrakcją.

alklu7

Posty: 6

 
Nie potrafię sobie przypomnieć, ile zapłaciłem za fotobudkę wynajętą w Krakowie, ale pamiętam, że nie były to jakieś mocno nieprzyjazne koszty. Wszystko udało się zamknąć rozsądną sumą, choć może wpływ na to miał krótki czas, jaki fotobudka spędziła na naszej imprezie. Po prostu nie odczuwaliśmy potrzeby, aby stała na sali przez kilka godzin.

cezar

Posty: 19

 
Nie potrafię sobie przypomnieć, ile zapłaciłem za fotobudkę wynajętą w Krakowie, niemniej jednak pamiętam, że nie były to jakieś mocno nieprzyjazne koszty. Wszystko udało się zamknąć rozsądną sumą, choć może wpływ na to miał krótki czas, jaki fotobudka spędziła na naszej imprezie. Po prostu nie odczuwaliśmy potrzeby, aby stała na sali przez kilka godzin.

ukrwios

Posty: 8

 
Organizując osiemnastkę w Rzeszowie wynajęłam jako niespodziankę dla mojej córki fotobudkę.

Zabawa była przednia, zaskoczenie także ogromne, ale córka mocno mnie pochwaliła, bo to dość popularna usługa wśród młodych.

Zrobili ze znajomymi chyba kilkaset zdjęć :)

tomeix

Posty: 20

 
Nie wydaje mi się, aby fotobudka w Kielcach była wydatkiem, który przerósłby Wasze możliwości finansowe. Warto zauważyć, iż na ogół wynajmowana jest na uroczystości, które i tak sporo kosztują, więc istnieje możliwość, iż wcale nie odczujemy kosztów związanych z fotobudką, jaka wydaje się wyborną atrakcją.

namok

Posty: 18

 
Wesele, na którym znajdzie się fontanna czekoladowa to strzał w dziesiątkę. Przekonałem się o tym osobiście, gdy skorzystałem z propozycji firmy http://www.czekomania.pl, której adres strony podsunął mi kolega. Sprawdźcie ich ofertę, mogę odpowiedzieć na Wasze pytania, jeśli jakieś macie.

grzes3345

Posty: 9

 
W sumie to każda fotobudka w Kielcach będzie w stanie spełnić Wasze wymagania.

Na weselu mojej siostry była jedna firma z fotobudką, a u kolegi druga – konkurencyjna. Właściwie dysponują tym samym sprzętem, więc różnica nie powinna być diametralna. W takim wypadku kluczowe jest podejście do klienta, bowiem niektóre firmy potrafią być bardzo elastyczne.

Serwet87

Posty: 14

 
Mnie cieszy, że panuje taka konkurencja, jeśli chodzi o fotobudki.

Za rok biorę ślub i chcę wynająć taką usługę. Większa konkurencja = niższa cena, jaką zapłacę. Powinniście podobnie podchodzić do sprawy zamiast narzekać na ponadprzeciętnie duży wybór. To właściwie dla Was korzyść.

Kuniarz

Posty: 20

 
Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby fotobudka znalazła się na Twoim weselu to nie wahaj się ani chwili! W sumie dziwię się sobie, iż zastanawiałam się nad tym, albowiem teraz wybór byłby oczywisty. Jestem już po weselu, natomiast z pewnością ponownie wybrałabym fotobudkę jako dodatkową atrakcję.

Goście zarówno są zadowoleni, albowiem mają fajne pamiątki w ciekawych przebraniach :)

Kiziak

Posty: 17