picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Imprezy plenerowe, gdzie ??

Imprezy plenerowe, gdzie ??

Myślałem o imprezie firmowej. Może pokaz w kielichu wody ? Wiem, iż takie pomysły najlepiej się sprawdzają. Może ktoś korzystał już z pokazów tej artystki z mam talent i może się wypowiedzieć jak było?

leeoon

Posty: 9

 
Pytano mnie, czy takie imprezy się sprawdzają. Jest jedna odpowiedź, jeśli pracownicy ich chcą to imprezy plenerowe wychodzą naprawdę ekstra i jest o czym później wspominać:)

Oct714

Posty: 11

 
Osobiście idealnie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju zabawa firmowa, którą bardzo miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, szczególnie, iż można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, iż będzie podobać się pokaz akrobatów.

marcin225

Posty: 18

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są sławne, zatem wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeśli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym niezwyklej:)

epaepa33

Posty: 4

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla własnej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

Dyduszek22

Posty: 15

 
Uważam, że bardzo ciekawa idea takie pokazy akrobatyczne. Zresztą sama artystka jest utalentowana i nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi oryginalnymi pokazami. Dobry pomysł na imprezę pracowniczą.

aplay99

Posty: 10

 
Nigdy jakoś nie przepadałam za tego rodzaju pokazami cyrkowymi, ale w wydaniu tej artystki, która występowała w Mam Talent pokaz zrobił na mnie wrażenie. Podobało mi się, nigdy czegoś takiego na żywo nie widziałam. Po prostu mnie oczarowało.

marysss

Posty: 18

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym niezwyklej, że to nie pokaz w telewizji, a w realu. Świetnie, że artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

Marioleczka

Posty: 7

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej bardzo dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

BobBudowniczy

Posty: 17

 
Najlepiej sięgnąć z pomocy tej fachowej agencji eventowej na śląsku. Razem z mężem postanowiliśmy właśnie z niej sięgnąć. Przede wszystkim chodziło nam o tę artystkę, jaka występowała w mam talent. Powiem szczerze, iż to był niezmiernie dobry wybór. Wszystkim się podobało i odpowiadało, a o to nam właśnie chodziło. Polecamy:)

Strzała

Posty: 6