picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Mieszkanie dla młodych, polecicie coś ?

Mieszkanie dla młodych, polecicie coś ?

Cześć.

Zastanawiam się nad tym, aby zaciągnąć kredyt mieszkanie dla młodych. Czy warto? Byłbym wdzięczny, jakbyście przedstawili oferty, jakie otrzymaliście.

sertus34

Posty: 7

 
Witam. Nie mam wątpliwości, iż to właśnie program mieszkanie dla młodych będzie moją przepustką do nabycia pierwszego mieszkania.

Wspólnie z żoną planujemy taki kupowanie, a perspektywa dostania 10% dofinansowania jest niesłychanie kusząca. Planujemy potomstwo, więc możemy zyskać kolejne znaczne kwoty, dzięki powiększeniu rodziny. Sam o szczegółach MdM poczytałem tutaj: http://www.mdm.edu.pl.

Mnicho56

Posty: 16

 
Hej. Trudno dziwić się, że mieszkanie dla młodych to program, który cieszy się sporym wzięciem ze strony inwestorów. Wsparcie może być bardzo zróżnicowane, ponieważ w dużym stopniu decyduje o nim wartość nieruchomości, jaką zamierzamy kupić. Co najmniej 10% dofinansowania to już dużo, a będąc posiadaczem dzieci można zyskać jeszcze więcej, więc planując potomstwo warto to uwzględnić.

Rodon22

Posty: 10

 
Dzień dobry.

Wydaje mi się, że program mieszkanie dla młodych jest atrakcyjny i sprawiedliwy dla wszystkich. Każdy może dostać 10% dofinansowania, a posiadacze dzieci mogą liczyć na nawet 15% lub 20% dofinansowania. Nie wydaje mi się, aby to było mało.

sthEn

Posty: 18

 
Hejka.

W mojej opinii mieszkanie dla młodych to konkurencyjna propozycja dla wszystkich, kto nabywa swoją pierwszą nieruchomość i nie przekracza 35 roku życia. Kredytując w ten sposób nieruchomość można spłacać ją przez co najmniej 15 lat, a dofinansowanie pochodzące z państwa w moim wypadku wyniosło 10% (jestem singlem).

Polecam!

Ventooo1

Posty: 22

 
Hej. Kalkulator kredytowy pomógł mi szybko wyliczyć, ile wyniosłoby wsparcie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Dodatkowo w kalkulatorze znalazła się pozycja dodatkowych 5% dofinansowania, gdy w ciągu 5 lat urodzi się w naszym domu dziecko.

To moim zdaniem fajna sprawa!

Chorowity12

Posty: 20