picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dofinansowanie dla firm, gdzie ??

Dofinansowanie dla firm, gdzie ??

Cześć. W jakiej instytucji mogę liczyć na to, że dostępna dla mnie będzie pożyczka dla firm bez bik? Nie mam zbyt pozytywnej historii kredytowej.

transerwis

Posty: 9

 
Czasami marzenia o rozpoczęciu prowadzenia własnej firmy trzeba odłożyć między bajki z uwagi na brak środków. Jednak inni podejmują ryzykowną decyzję, że zaciągną kredyt na rozpoczęcie działalności. Sam jestem w tym gronie, bo zaciągnąłem taki kredyt – opłaciło mi się, bo moja firma teraz ładnie funkcjonuje :)

GGregbard

Posty: 13

 
Kredyt na rozpoczęcie działalności na bardzo dobrych warunkach wypracowałem sobie dzięki ogromnej mocy, której udzieliła mi firma https://www.profiter.pl. Mogę polecić ją absolutnie wszystkim, bowiem współpraca układała nam się wzorowo i ponownie wybrałbym tą firmę do tego celu.

sthEn

Posty: 18

 
Zdaję sobie sprawę z tego, że i Waszym przedmiotem zainteresowania mogą stawać się dotacje na otwarcie firmy. Niełatwo otrzymać takie wsparcie, ale przyznam szczerze, że przy odrobinie szczęścia takie wyzwanie będziemy w stanie zrealizować. Bardzo fajna sprawa.

Robuś

Posty: 8

 
Obecnie jestem na takim etapie, że chciałbym otrzymać dotacje na założenie firmy, jednak nie jestem pewien, gdzie powinienem się w tym celu udać. Myślę czy samemu podejmować starania w tym zakresie lub zlecić to profesjonalnej firmie, która zrobi to lepiej.

Oct714

Posty: 11

 
Nie dziwi mnie, że dotacje na założenie firmy są tak popularne. Szczególnie, jeśli są bardzo dostępne, a warunki do spełnienia nie są przesadnie wygórowane. To jednak rzadkość, ponieważ z reguły trzeba się bardzo nagimnastykować, aby otrzymać sporą dotację dla firmy.

UK_1234

Posty: 14