picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń, proszę o pomoc

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń, proszę o pomoc

Witam. Jeżeli jestem na listach Biura Informacji Kredytowej, jednakże regularnie spłacam swoje zobowiązania, to czy pożyczka bez zaświadczeń bez BIK jest dla mnie najlepszym możliwym rozwiązaniem?

Laleczka

Posty: 4

 
Nie ukrywam, że miałem już nóż na gardle, kiedy gdzieś w internecie moim oczom ujrzała się pożyczka na dowód w 15 min. Zaryzykowałem i nie żałuję. Spodobało mi się to, że propozycja została dostosowana do moich potrzeb, a zarówno sam ustalałem sobie wysokość rat.

zpox

Posty: 15

 
Sam byłem kiedyś zapisany w Biurze Informacji Kredytowej, ale na szczęście nie musiałem w tym czasie pożyczać kasy. Dlatego sądzę, że pożyczka bez zaświadczeń bez BIK to bardzo potrzebna procedura, bowiem nigdy nie możemy przewidzieć tego, iż w danej chwili konieczny będzie nam określony zastrzyk gotówki.

Renifer87

Posty: 10

 
Zgadzam się z tym, że szybka pożyczka na dowód bez zaświadczeń jest bardzo bezpieczna. Dlatego polecam wam korzystanie z takich usług proponowanych przez http://www.kredibank.pl. Poza pożyczkami w oferują oni również nisko oprocentowane kredyty gotówkowe.

audi25

Posty: 4

 
Kiedy pomyślę sobie, ile dokumentów musiałem przygotować, żeby kupić telewizor na raty, to pożyczka na dowód bez zaświadczeń jest dla mnie cudowną i wygodną propozycją na szybkie pieniądze.

Kitas

Posty: 16

 
Rozumiem, iż banki chcą się zabezpieczać przed nierzetelnymi klientami, natomiast szkoda, iż niewiele z nich wprowadza do swoich świadczeń pożyczki na dowód osobisty bez zaświadczeń. Przez to z takich pożyczek nie mogą korzystać młode osoby, które chcą na przykład otworzyć swoją działalność.

Nowa

Posty: 7