picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

odzyskaj prowizję bankową, szukam

odzyskaj prowizję bankową, szukam

Spłaciliście kiedyś wcześniej pożyczkę i otrzymaliście zwrot prowizji bankowej? Jak takie sprawy się załatwia? Trzeba samemu wnioskować. O co chodzi? Nic nie wiem na ten temat, a właśnie ubiegam się o konsolidację.

Gucio

Posty: 3

 
Ja nie miałam tyle szczęścia :) Musiałam skorzystać z pomocy kancelarii, ale wszystko dobrze się skończyło. Odzyskaj prowizję bankową, korzystając z usługi kancelarii. Jest wiele takich, co zajmują się tego typu sprawami i działają naprawdę skutecznie. Prowizja bankowa na pewno ci się należy.

adam289

Posty: 12

 
Korzystałam z pomocy kancelarii, bo w przeciwnym razie to chyba nigdy nie zobaczyłabym pieniędzy z prowizji bankowej na koncie. To jest jej adres https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Polecam z własnego doświadczenia. Bardzo rzetelna współpraca.

krotos34

Posty: 7

 
Tak właśnie myślałem, żeby zrobić. Chodzi o dość duży zwrot prowizji bankowej, który dotyczy konsolidacji kredytu. Nie mam zamiaru się z nimi kłócić, ani też biegać i stać w kolejkach. Wolałbym załatwić to od ręki, tyle że boję się, że taka usługa może być bardzo droga i niezbyt racjonalna co do kwoty prowizji.

Julian

Posty: 9

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z prawem, ale ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, ale pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

Kasia

Posty: 11

 
Zawsze to coś. Gdyby nie pomoc firmy, w życiu nawet kilkuset zł bym nie odzyskała. U mnie zwrot prowizji bankowej wpłynął za parę dni od zgłoszenia. Polecam.

mew soncz7777

Posty: 4

 
U mnie prowizja bankowa została zwrócona bez żadnego problemu, dlatego dziwię się, że ludzie mogą mieć z tym kłopot. Możliwe, że podpisali umowę bez takiego zapisu. Nie wiem. Nie mam pojęcia, dlaczego firma nie chce zwrócić pieniędzy. Prawnie jest tak, że powinna.

ym-9090

Posty: 8

 
Tak też zrobię. Nie będę darować im pieniędzy. Najpierw grzecznie spytam o zwrot prowizji bankowej, a jak to nie zadziała, to skorzystam z waszej porady. Z góry bardzo dziękuję.

Kitas

Posty: 6

 
Ale jakim prawem? Czym się zasłaniają? Jeśli jest taki zapis w umowie to nie ma problemu. Jeżeli masz problem ze zwrotem, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów. Pobierają niewielkie opłaty, adekwatne do odzyskanych pieniędzy. Zawsze to coś.

Fajae

Posty: 15

 
Polecam, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów od takich spraw, albowiem w przeciwnym wypadku może być za późno. Moja siostra miała podobny kłopot, dlatego głośno o tym mówię, że lepiej kuć żelazo póki gorące. Na szczęście mnie taka przykra sytuacja nie spotkała.

Różyczka

Posty: 19