picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Net gotówka pożyczka, polecicie coś ?

Net gotówka pożyczka, polecicie coś ?

Witam. Jutro chcę wziąć pożyczkę w Monedo now. Potwierdzicie, że to konkurencyjna oferta?

doprzodu67

Posty: 4

 
Niedawno natknąłem się na serwis Net gotówka i pożyczkę, jaką oferuje. Najpierw prześledziłem informacje o firmie na podstawie tematów i postów na tym forum dyskusyjnym. Przyznam, iż taka lektura była naprawdę niezwykle pomocna. Forum jest mega przydatne.

witek55

Posty: 8

 
Duży wybór firm pożyczkowych przyprawia o ból głowy. Ja zawsze korzystam z SMS365 pożyczka, ponieważ widzę realne koszty – prowizję, RRSO i dokładny termin spłaty od razu.

Lamusek

Posty: 25

 
W Credit.pl pożyczka zaskoczyła mnie naprawdę pozytywnie. Bardzo dobry kontakt z firmą, rzetelne informacje o ofercie, brak ukrytych opłat. Zaciągnąłem ją dzięki Waszym rekomendacjom na forum http://www.pozyczkodawcy.com.

ZaNK3R

Posty: 5

 
Nie mam wątpliwości, iż pożyczka w Łatwy kredyt sprosta Waszym oczekiwaniom. Nie macie się naprawdę czego obawiać, bo pożyczałem u nich pieniądze kilkukrotnie. Moi znajomi także. Zawsze wszystko odbywało się bezproblemowo, co z całą pewnością warto podkreślić. POLECAM!!!

piehoot

Posty: 12

 
Osobiście nie jestem zwolennikiem zaciągania szybkich pożyczek, ponieważ w przypadku braku środków na ich spłatę mogą pojawić się poważne problemy. Mam tego świadomość, bo pewien błąd w tym zakresie popełnili moi znajomi i mieli duże kłopoty z komornikiem :)

wisła1905

Posty: 6

 
W Monedo now pożyczka może osiągnąć wartość nawet do 15 000 złotych dla stałych klientów, o czym przekonałem się na własnej skórze. Byłem pod ścianą, musiałem otrzymać te pieniądze i udało się. Teraz kończę spłatę tego zobowiązania, bowiem nie zaciągałem go rzecz jasna na zbyt długo :-) Jak potrzebujecie – możecie zaufać tej firmie.

xtigerx

Posty: 9

 
Nie mam wątpliwości, że pożyczka w Bezproblemowy kredyt sprosta Waszym oczekiwaniom. Nie macie się rzeczywiście czego obawiać, albowiem pożyczałem u nich pieniądze kilkukrotnie. Moi znajomi zarówno. Zawsze wszystko odbywało się łatwo, co z całą pewnością pożądane byłoby podkreślić. POLECAM!!!

brzucholl

Posty: 15

 
Tani kredyt to pożyczka, którą po raz pierwszy możecie zaciągnąć w ograniczeniu kwotowym do 1700 zł. Przekonałem się o tym na własnej skórze, gdy usiłowałem wnioskować o wyższą sumę, ale mój plan spalił na panewce. Później jest już lepiej – dostępne są wyższe kwoty.

Mr Boks

Posty: 12