picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

MDM Mieszkanie dla Młodych - Lubin

MDM Mieszkanie dla Młodych - Lubin

Witam. Chcę założyć swój własny gabinet psychologiczny i wbrew pozorom podobnie jak lekarze, też muszę zainwestować w sprzęt – chociażby w testy do badań. Szukam kredytu na fajnych warunkach...słyszałem, że są specjalne produkty dla zawodów zaufania publicznego, kojarzycie?

21gregorek

Posty: 13

 
Wiesz co, moja siostra ze szwagrem brali ostatnio kredyt mieszkaniowy z MDM i korzystali z porad jakiegoś doradcy. Wypytam się jej jutro dokładnie co to był za gość i napiszę. Pozdrawiam.

Abyss

Posty: 14

 
MI z tyłu głowy siedzi, że będziemy musieli prędzej czy później z żoną wziąć hipotekę, bo na wynajmie to zbyt długo nie zajedziemy. Ale tak mi się nie chce tego wszystkiego załatwiać. Wolałbym żeby ktoś się tymi formalnościami zajął za mnie..

Boss

Posty: 9

 
Bardzo fajną ofertę zwłaszcza dla tzw. zawodów zaufania publicznego mają specjaliści z firmy doradczej Kredyty To Tu ( tu ich strona -www.kredytytotu.pl). Ja jestem akurat notariuszem i potrzebowałem pieniędzy głównie na spłatę innych kredytów, ale też na prowadzenie aktualnej działalności. Tutaj zaproponowali mi produkty bez zaświadczeń, bez US, bez ZUS, na wygodne, niskie raty. Może tutaj popytaj.

zpox

Posty: 15

 
Ech, z kredytami to trzeba znać umiar, ale wiadomo, że w XXI wieku bez nich nie szłoby sobie poradzić. Zwłaszcza biznesmeni muszą korzystać z takiego finansowania, jeśli chcą się rozwijać. Innej drogi nie ma.

Kódłaty

Posty: 15

 
Ja jestem już pod koniec spłacania kredytu za wesele syna, także za jakiś czas będę wolny ! ;) W sumie szybko minęło, kredyt brałem na 2 lata, zleciało jak z bicza.

Laleczka

Posty: 19

 
Generalnie jest z czego wybierać, ale trzeba być ostrożnym. Kredytowanie to kwestia bardzo indywidualna, to co będzie korzystne dla jednego klienta niekoniecznie musi być dobre dla innego. Potrzeba wyczucia i doświadczenia, dlatego tak przydają się tutaj doradcy finansowi.

kadajo

Posty: 18

 
Z UE są dobre pieniądze do wyciągnięcia na rozwój firm, tutaj na pewno warto poszukać jak się prowadzi jakiś biznes. Wiem, bo sam dostałem w tamtym roku solidną dotację. Pozdr.

HalskiPol

Posty: 16