picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

doradca kredytowy lublin, gdzie polecicie ?

doradca kredytowy lublin, gdzie polecicie ?

Nie wiem czy budować powoli samemu dom czy brać kredy hipoteczny? Żona namawia mnie na kredyt, natomiast jakoś nie do końca jestem przekonany.

lalunia333

Posty: 3

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Otrzymałem fachową pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

namok

Posty: 16

 
Nie znam się na kredytach, jeżeli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Gargamel5

Posty: 8

 
Chętnie wziąłbym kredyt, albowiem ma zdolność kredytową, niemniej jednak gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezmiernie drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, albowiem w przeciwnym wypadku nie kupię sobie mieszkania.

showmemore43

Posty: 23

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

mikesmith0103

Posty: 7

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Justynka45

Posty: 26