picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szybkie pożyczki społecznościowe

szybkie pożyczki społecznościowe

Hej, mam pytanie odnośnie pożyczek. Gdzie się zapożyczyć, żeby w miarę szybko potem wszystko pospłacać? Wiem, że niektóre firmy to dowalają niezłymi karami, za choćby 1 dzień zwłoki w racie.

grzes3345

Posty: 11

 
Dobrze w sumie, że teraz praktycznie wszystko można kupić na raty, dla mnie raty to jest najważniejszy wynalazek ludzkości...ważniejszy od koła ;>

Kkamroszczak

Posty: 25

 
Ja mam porównanie, za chwilówkę płaciłem kilka razy więcej, niż teraz płacę za pożyczkę od osoby prywatnej w formie społecznościówki. Zdecydowanie korzystniej jest.

innaret

Posty: 12

 
Z tego co ja zdążyłem zaobserwować to pożyczki społecznościowe są teraz najlepszym produktem na rynku tego typu. Para banki sobie nieźle odbijają na prowizjach i procencie, średnio się u nich kalkuluje brać pieniądze. Lepiej znaleźć jakiegoś prywatnego pożyczkodawcę np. na stronie www.pozyczkolandia.pl. To jest jeden z lepszych serwisów obsługujących w ogóle społecznościówki w kraju. Dużo ludzi już się tutaj zweryfikowało.

Eden66

Posty: 17

 
Takie pożyczki społecznościowe to całkiem ciekawy sposób, żeby zainwestować pieniądze. Parę razy nad czymś takim myślałem, ale nie wiedziałem jak znaleźć ludzi, którzy byliby zainteresowani taką transakcją.

yarofe

Posty: 6

 
Heh, no tak jeśli już pożyczać to zdecydowanie nie od rodziny. Najlepszą ofertą wydają mi się być te społecznościowe pożyczki, bo tam można wynegocjować dobre warunki. Nie ma prowizji dla banku, para banku, czy jeszcze innych kosztownych pośredników.

Cyber55

Posty: 9