picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki dekarskie, kogo znacie ?

siatki dekarskie, kogo znacie ?

Mam kłopot. Zależy mi na nabyciu siatek zabezpieczających budowę no i muszę wiedzieć, iż to dobra oferta. Jeśli możecie podzielić się własnym doświadczeniem, z góry dziękuję, Nie ma to jak sięgnąć z pewnego polecenia.

Iwona3

Posty: 3

 
No dodatkowo można wybrać sobie wielkość oczek i grubość sznurka. Jak chcesz siatki zabezpieczające elewację, to też można wybrać tę większą grubość, bo siatka przyda ci się do czegoś innego. Ogólnie też używamy tych siatek, bo można zastosować je właściwie wszędzie, nawet do zabezpieczenia materiałów na placu budowy.

bodeksus

Posty: 8

 
A co sądzicie o siatkach asekuracyjnych? Podobno są rzeczywiście jakościowe i warto je kupić niż kombinować jakieś inne rozwiązania. Z tego co widziałem, to zakup nie jest chyba nawet taki drogi. Ktoś pisał kiedyś, że online jest zdecydowanie taniej :) Może nawet z bezpłatną dostawą. Jak coś wiecie na ten temat, to piszcie.

edmundzio

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o siatki ochronne na budowę, to polecam zdecydować się na ofertę któregoś z polskich producentów. Mamy kilku naprawdę godnych uwagi, a poza tym to jedyna właściwa oferta, żeby mieć pewność, że naprawdę będzie najwyższa jakość. Cenowo też można zaoszczędzić, więc jak coś, to na pewno właśnie od producenta.

trans34

Posty: 6

 
Jeżeli chcecie być naprawdę pewni zakupu siatek asekuracyjnych, to polecamy tę ofertę https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkiasekuracyjne. Koniecznie zobaczcie i kupcie, ponieważ na obecny moment lepszej propozycji chyba nie ma.

BMGMIREK

Posty: 10

 
Na obecną chwilę, najważniejsze jest dla mnie znalezienie dobrego producenta, bo chciałbym zakupić siatki ochronne na budynki, ale wiedząc, że to coś bankowo porządnego.

Fanatyk

Posty: 5

 
Tez planuję zakup siatek na rusztowania, ale nie mogę zdecydować się na materiał. Piszą też, że najlepsza metoda jest bezwęzłowa. Coś możecie na ten temat powiedzieć. Znajomy ma polipropylenowe siatki i chwali je sobie. Ma je już dobre parę lat i nie widać zniszczeń. Ale jest jeszcze polietylen przecież. Może jest jeszcze lepszy.

345_14

Posty: 8

 
Normalne, że też chcemy dobrego i sprawdzonego produktu. Widzę, że tu na szczęście pojawiły się jakieś polecenia siatek dekarskich. Może nie są najdroższe :)

Misio

Posty: 16

 
To raczej musi być chyba jakiś dobry materiał elastyczny, amortyzujący. Czy PP taki właśnie jest. Może jeszcze coś innego polecacie, jeżeli chodzi o siatki budowlane. Nie mam rozeznania, bowiem dopiero zaczynam się urządzać :). Jak coś, to dajcie znać. Lepiej posłuchać fachowych, niż później żałować.

wigry00

Posty: 2

 
A co sądzicie o siatkach asekuracyjnych? Podobno są naprawdę jakościowe i pożądane byłoby je nabyć niż kombinować jakieś różne rozwiązania. Z tego co widziałem, to zakup nie jest chyba nawet taki drogi. Ktoś pisał kiedyś, że online jest zdecydowanie taniej :) Może nawet z bezpłatną dostawą. Jak coś wiecie na ten temat, to piszcie.

xacti

Posty: 2