picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

barrisol w Warszawie, opinie

barrisol w Warszawie, opinie

Witam. Mam pytanie, czy znacie jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się sufitami Barrisol w Warszawie. Zależy mi tylko na profesjonalistach, którzy na co dzień mają styczność z takimi rzeczami. Z góry dziękuję.

Buła

Posty: 4

 
Tego typu remonty nie należą do tanich. Za sufit w Warszawie będzie trzeba trochę zapłacić. Wszystko zależy, jaki metraż, rodzaj itd. Może poszukaj kogoś z wstępną darmową wyceną. Mnie też podoba się takie wykończenie. Wiem jednak, że nie jest tanie. Masz coś takiego jednak na lata i naprawdę służy. Wiem, bo znajoma ma coś takiego w sklepie.

mniszek56

Posty: 2

 
Na forach branżowych nie brakuje reklam, ale wiem, że chcesz kogoś z polecenia. Mam kumpla w branży. Podpytam i jak coś, to odpowiem. Od niedawna wiem, że zajmują się sufitami Barrisol w Warszawie, ale dokładnie nie powiem, co i jak. To są dobrzy fachowcy, więc jak coś robią, to można być pewnym, że fachowo.

Grażynaa234

Posty: 5

 
Właśnie tego się obawiam. Muszę koniecznie mieć pewność, że to fachowcy, którzy mają już doświadczenie z sufitem Barrisol. Jeśli chodzi o Warszawę, to widzę, że nie ma problemu. Oferty są, ale teraz pytanie, kogo wybrać. Jak coś wiecie, orientujecie się, to piszcie. Dziękuję.

jommen

Posty: 12

 
Jak znacie dobre firmy usługowe od remontów w Warszawie, dajcie znać. Na prędko muszę znaleźć kogoś od wylewek i parkietów. Później będzie mi też potrzebny ktoś od kompleksowego wykończenia wnętrz. Musze mieć pewność, że to fachowcy, których można na kilka miesięcy zostawić samemu.

Gumis

Posty: 10

 
Teraz każdy chce mieć taki sufit Barrisol :D Natomiast rzeczywiście jest efekt wow, głównie jak weźmie się pod uwagę te podświetlane czy lustrzane. Wystarczy wejść na strony firm z Warszawy i podziwiać. Podobno to remont na lata.

Yuri20

Posty: 3

 
Jak znacie porządne firmy usługowe od remontów w Warszawie, dajcie znać. Na szybko muszę znaleźć kogoś od wylewek i parkietów. Potem będzie mi też niezbędny ktoś od kompleksowego wykończenia wnętrz. Musze mieć pewność, iż to fachowcy, jakich można na kilka miesięcy zostawić samemu.

Buła

Posty: 5

 
Nie sądziłbym, ża zapłacisz niewiele :) Naprawdę trzeba się przygotować z kasą. Ale warto pamiętać, że to sufit Barrisol, który będziesz mieć na lata. Nie oszczędzałbym tu na fachowcach z Warszawy. Koniecznie tylko profesjonalna firma. Inaczej możesz narazić się na dodatkowe koszty.

Worms

Posty: 5

 
Jak chcesz sufit Barrisol, to tylko tutaj http://napinane-warszawa.pl/realizacje. To firma z Warszawy, której można zaufać. Bardzo doświadczeni usługodawcy. Zrobili projekt i zrealizowali go na najwyższym poziomie.

Laleczka

Posty: 6

 
Najlepiej skorzystaj z jakiejś kompleksowej firmy remontowej, jaka zagwarantuje ci wszelkie potrzebne usługi. Możesz wtedy negocjować cenę. Jak zdasz się na paru usługodawców od remontów w Warszawie, zapłacisz wiecej.

Kizakkk

Posty: 7