picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dotacje unijne doradztwo, jak pozyskać ?

Dotacje unijne doradztwo, jak pozyskać ?

A może ktoś tutaj jest obeznany w dotacjach dla firm? Może znacie jakąś firmę, kogoś kto się takimi sprawami zajmuje. Słyszałem, iż takie usługi są sprawdzone i zapewniają wysoką skuteczność.

alus

Posty: 4

 
Ja trafiłem na dobrego usługodawcę w tej branży. Można powiedzieć, że dotacje unijne dla zielonej góry rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zdecydowałem się, bo wiem, że konkurencja nie śpi. Mam nadzieję, że do końca doprowadzą mnie jak się należy. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, ale to prawda, że trzeba dokładnie sprawdzić taką firmę.

Akimer56

Posty: 7

 
Tutaj wszystko na temat bieżących dotacji na budowę hal http://eskel.pl/dotacje-unijne-na-budowe-hal-produkcyjnych-i-magazynowych/. Sam korzystam. Firmę polecam, bo działa z rozmachem :)

Cronxxx

Posty: 17

 
W kwestii dotacji dla firm znalazłem świetną firmę, która oferuje bezpłatne wstępne konsultacje. Dzięki nim dowiedziałem się bardzo wiele o programach. Można w ten sposób zacząć, bo wiedza jest bardzo ważna.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Pozwolę sobie powiedzieć już chyba któryś raz z rzędu na kilku forach tematycznych, że nie przydzielają dotacji unijnych na budowę, jeśli nie ma ona związku z rozwojem gospodarki. Musisz mieć dobry biznesplan, strategi musi być przyszłościowa. Mnie udało się dzięki stworzeniu miejsc pracy.

latynos44

Posty: 23

 
Też zastanawiam się, czy to nie aby za dużo za takie usługi pozyskiwania dotacji unijnych. Mam zamiar ruszyć z tematem na razie samemu. Zobaczyć w ogóle, o co chodzi. Mamy czas do 2020 ;)

Wygodniś22

Posty: 5

 
Bo właśnie na dotacjach dla gospodarstw rolnych mi zależy, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś rzetelnego doradztwa. Niekiedy wydaje mi się, że wiem o wiele więcej od takich firm, bo przestudiowałem już chyba wszelkie możliwe strony :D

Michałek

Posty: 5

 
Możesz spróbować sama, jeśli ogarniasz temat programów. Ja chyba zdecyduję się pomoc jakiejś firmy, zatem tu jestem i czegoś poszukuję. Już paru moich znajomych spróbowało skorzystać po dotacje unijne w zielonej górze właśnie z profesjonalnym wsparciem i się udało.

Zbyszek

Posty: 9

 
Skończyłem kilka szkoleń w temacie dotacji unijnych, dlatego teraz mam wiedzę jak działać. Jeśli chodzi o dolnośląskie województwo jest o co walczyć. Dużo przeznaczyli. Nawet nie myślałem, że mogą to być takie pieniądze.

alujas

Posty: 5

 
Myślałem, iż jest nieco łatwiej. Troszkę mi szkoda wydawać pieniędzy na taką pomoc. Wiem, iż znajomemu udało się bez problemu, działając na własną rękę. Z tego co się orientowałem dotacje unijne dolnośląskie są jedne z większych, więc może wobec tego. To chyba dużo kasy za takie usługi. Ile dokładnie ktoś wie?

Riko64

Posty: 15