picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatka na piłkochwyty, sklep on-line?

siatka na piłkochwyty, sklep on-line?

Witam serdecznie. Szukam pomocy w doborze siatki zabezpieczającej, a dokładnie siatki na budowę na rusztowanie. Potrzebuję solidnego i mocnego produktu. Może polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę?

Madzia

Posty: 2

 
Siatki polipropylenowe idealnie nadają się na ogrodzenia. W sumie nie ma lepszego rozwiązania, jeśli chcesz gwarancji skuteczności. Kupiłem takie do ogrodu, bo musiałem zabezpieczyć basen. Super sprawa.

Fanatyk

Posty: 21

 
Te siatki na piłkochwyty są najsolidniejsze https://ochronne.com.pl/30-siatki-ochronne-na-pilkochwyty. Korzystamy z takich od kilku lat również na zewnątrz. Nic złego się z nimi nie dzieje. Oferta jest w dobrej cenie.

warter88

Posty: 5

 
Właśnie mnie się udało znaleźć świetną ofertę siatek sznurkowych z montażem i zamówiłem, z czego jestem bardzo zadowolony. Również szukałem i porównywałem oferty. Samo rozwiązanie polecam, ponieważ nie ma lepszego sposobu na bezpieczeństwo na trybunach sportowych.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Ile to drożej mniej więcej z usługą montażu? Nie wiem, czy budżet pozwoli nam na taką kompleksową usługę. Jak ktoś coś na temat siatek zabezpieczających z montażem, to czekam i bardzo dziękuję.

intimiss

Posty: 13

 
W zasadzie tak. Tyle, że my już kiedy montowaliśmy siatkę na piłkochwyt na boisku szkolnym, więc może na sali gimnastycznej też sobie poradzimy. Chcielibyśmy wiedzieć jednak, czy to ten sam rodzaj siatki co na zewnątrz. Może jest coś innego do wewnątrz obiektów?

brzoza78

Posty: 10